رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سیاست‌زدگی یکی از معضلات شیراز است

۱۵:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۴

سیاست‌زدگی یکی از معضلات شیراز است

شهردار شیراز با تأکید بر اینکه در مجموعه شهرداری تلاش شده به‌جای شعارزدگی و سیاسی‌کاری، عمل‌‌گرایی در دستور کار باشد، گفت: سیاست‌زدگی و سیاسی‌کاری یکی از معضلات این کلان‌شهر است.

علیرضا پاک‌فطرت، در دیدار فرمانده ارشد سپاه فجر فارس، اظهار داشت: اعتقاد دارم که در مواردی باید در راستای منافع نظام و کشور، بسیاری از حرف‌ها را نشنیده گرفت.

وی ادامه داد: باید همگی باور کنیم ایران با امکانات موجود قادر به تأمین دو برابر جمعیت فعلی خود در زمینه‌های مختلف هست و رسیدن به این مهم نیازمند اراده‌ای جمعی و همان تلاش جهادی مدنظر مقام معظم رهبری است.

شهردار شیراز همچنین با اشاره به شعار تعیین‌شده سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری، تأکید کرد: سپاه به‌عنوان یک مجموعه مردمی شناخته می‌شود اگرچه مأموریت‌های خاصی را نیز بر عهده دارد که از عهده انجام آن‌ها به‌خوبی برآمده است.

پاک‌فطرت بابیان اینکه در هنگام بروز شرایط سخت همواره مردم هستند که اصل کار را بر عهده داشته و دارند،‌ گفت: حتی در زمان جنگ این نیروهای مردمی بودند که به جبهه‌ها شتافتند و جنگ را تا پیروزی پیش بردند و بعد از آن نیز وارد عرصه سازندگی شدند.

وی با اشاره به تهاجمات فرهنگی گسترده دشمن طی سال‌های اخیر، تأکید کرد: امروز مردم و به‌ویژه گروه‌های جوان هدف اصلی شبیخون فرهنگی دشمن هستند و تمام دستگاه‌ها و مسئولان درزمینهٔ انجام اقدامات شاخص فرهنگی برای مقابله با اقدامات ضدفرهنگی دشمنان مسئولیت دارند.

شهردار شیراز ادامه داد: امسال که سال همدلی و هم‌زبانی است،‌ همگان باید هوای نفس را کنار گذاشته و همراه شوند تا بتوانیم گام‌های مؤثری در ابعاد مختلف برداریم.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.