رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تناقض کلامی مدعیان حقوق بشر آمریکایی

۱۲:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۵
نماینده ولی‌فقیه در فارس عنوان کرد

تناقض کلامی مدعیان حقوق بشر آمریکایی

تناقض بیانی و کلامی مدعیان حقوق بشر آمریکایی/تفرقه در نظام جمهوری اسلامی قابل‌تحمل نیست

 آیت‌الله اسدالله ایمانی در جمع فرماندهان، مسئولان سپاه استان فارس و ارشد رده‌های زمینی و هوافضای این ارگان، اظهار داشت: تفرقه و نفاق در نظام جمهوری اسلامی قابل‌تحمل نیست و لازمه همراهی با پیام رهبری، همدلی و همراهی از سوی مسئولان استان است.

وی افزود: رهبر انقلاب اسلامی نماد وحدت و همدلی هستند از این‌رو مسئولان باید با اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری تمامی مردم را به همدلی فرا بخوانند.

آیت‌الله ایمانی ادامه داد: حرکت‌های الهی و شیطانی شاخص‌هایی دارند که بازگوکننده شکل و روش این حرکت‌ها است.

وی اضافه کرد: حرکت به‌ سوی نور، وحدت روشنایی و خروج از تکثر را در پی دارد و در حرکت‌های الهی همه از کثرت‌ها و تفرقه جدا می‌شوند.

* خروج از وحدت، همدلی و همرنگی به‌ اختلاف، تفرقه و منیت‌ها خواهد انجامید

نماینده ولی‌فقیه در فارس خروج از وحدت، همدلی و همرنگی به‌ سوی اختلاف، تفرقه و منیت‌ها را از حرکت‌های شیطانی دانست و خاطرنشان کرد: در حرکت الهی همه از کثرت‌ها فاصله پیدا کرده مانند جویبارهایی جدا به اقیانوس می‌پیوندند.

وی با اشاره به آموزه‌های قرآنی که رنگ و قوم و قبیله را تنها برای شناخت و «لتعارفوا» می‌داند، بیان کرد: در نزد قرآن تنها یک دین وجود دارد و آن اسلام است و تمام ادیان در نهایت به این اقیانوس منتهی می‌شوند.

وی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب امسال را به‌ عنوان سال همدلی و هم‌زبانی نام‌گذاری کرده‌اند، یعنی آنچه همه ادیان آسمانی ما را به آن فراخوانده‌اند ایشان در قالب یک جمله آن را خلاصه کردند.

امام‌جمعه شیراز ابراز داشت: از بین بردن منیت‌ها و دوئیت‌ها هدف اصلی مکاتب الهی است چنانکه امام خمینی (ره) می‌فرمودند اگر انبیا الهی یکجا گرد هم‌آیند هیچ اختلافی بین آنان مشاهده نمی‌شود و کلمه توحید و توحید کلمه عصاره آموزه‌های انبیا است.

نماینده ولی‌فقیه در فارس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب در شروع سال جدید به‌مثابه عصاره و چکیده تمام تعالیم انبیاء از آغاز تا پایان بود و توقع و انتظار از مجموعه‌هایی مانند سپاه یا نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در استان فراهم کردن بستر تحقق این شعار است.

* مبصران دنیا در جامعه خودشان از یک‌ سخن واحد، حرف به زبان نمی‌آورند

امام‌جمعه شیراز افزود: طرح دو مرحله‌ای سپاه فجر فارس در جهت تحقق شعار سال طرحی قابل توسعه است که با افزایش گستره آن می‌توان جلوه‌ای از همدلی و هم‌زبانی را مشاهده کرد.

آیت‌الله ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود به تناقض بیانی و کلامی مدعیان حقوق بشر آمریکایی اشاره و خاطرنشان کرد:‌ آن‌ها که خود را به‌ اصطلاح مبصر دنیا معرفی می‌کنند در جامعه خودشان از یک‌ سخن واحد حرف به زبان نمی‌آورند که این امر نشان‌دهنده کانون تفرقه در میان آنان است.

وی افزود: اما برخلاف آن در جمهوری اسلامی ایران همگان منتظر بودند که ببینند در چه زمانی رهبر انقلاب موضع خود در مورد مسائل مختلف بین‌المللی اعلام می‌کنند تا مبادا سخن و نگاه آنان در تضاد با سخنان ولی امرشان باشد که فصل الخطاب تمام کلام‌ها و نظرهاست.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.