رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

معدوم کردن وفادارترین حیوان با روشی غیر انسانی در شیراز !

۱۷:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۵

معدوم کردن وفادارترین حیوان با روشی غیر انسانی در شیراز !

در این فیلم که منتسب به شهر شیراز است ، چند نفر با روش های کاملا غیر متعارف و ضد انسانی و بشری با تزریق اسید به عضله چند سگ و توله سگ باعث مرگ آنی آنها می شوند.

متاسفانه در روزهای گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد ، که دل بسیاری از انسان ها و دوستاران حیوانات را به درد آورد. در این فیلم که منتسب به شهر شیراز است ، چند نفر با روش های کاملا غیر متعارف و ضد انسانی و بشری  با تزریق اسید به عضله چند سگ و توله سگ  باعث مرگ آنی آنها می شوند.

این عمل زشت که گویا در یکی از شهرک‌های صنعتی شیراز، اتفاق افتاده است . تحت نظر مدیریت آن مجموعه بوده  و پیمانکاران در ازای ارائه هر لاشه ۱۵ هزار تومان دریافت می‌کنند. 

پس از انتشار این خبر ، اضهارات ضد و نقیض مسئولان شهرداری شیراز درباره این اتفاق ناگوار ، تعجب همگان را برانگیخت.

در ابتداقاسم اکبری شهردار منطقه ۵ شیراز در واکنش به این فاجعه،  مسئولیت نظارت بر شهرک های صنعتی را متوجه سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز دانست و تاکید کرد مسئولیت کشتار سگها در این شهرک‌ها به عهده شهرداری نیست. 

پس از این اظهار نظر ، خوشبخت مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری شیراز ضمن ساختگی خواندن این فیلم تاکید کرده است : شهرک های صنعتی به هیچ وجه تحت نظارت شهرداری و یا سازمان پسماند نیستند و هر شهرک به طور مجزا توسط مدیر مربوطه اداره می شود. 

اما با توجه به تکذیب ارتباط نظارت بر شهرک های صنعتی با شهرداری شیراز و زیر مجموعه های آن ، جعفر امیدی مسئول دفتر شهردار شیراز ضمن اشاره به تماس‌های مکرر هموطنان معترض به این جنایت، تاکید می‌کند: شهرک صنعتی شیراز تحت نظارت شهرداری شیراز بوده و این کشتار بی‌رحمانه توسط شهرداری شیراز در حال پیگیری است. 

لذا با توجه به تناقض گویی مدیران شهری درباره این واقعه ، انتظار می رود شورای اسلامی شهر و یا شخص شهردار شیراز در این قضیه ورود کرده و ضمن شناسایی خاطیان و مقصران اصلی  این عمل ، نسبت به معرفی آنها به دستگاه قضایی و برخورد قاطعانه با آنها اقدامات لازم را انجام دهد.

همچنین لازم است شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز نسبت به ساماندهی ، اسکان و کاهش جمعیت سگ ها و حیوانات ولگرد سطح شهر ، شهرک های مسکونی و صنعتی تدابیری ویژه را بیاندیشد.  تا زین پس شاهد چنین اقدامات ناگواری که دور از شان  شهر شیراز ومردم آن است نباشیم  .

به علت داشتن صحنه‌های دلخراش صبح شیراز از انتشار فیلم وعکس های مربوطه خودداری می‌کند 

دیدگاه‌ها

ساناز ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰

خیلی وحشتناک بود این فیلم.واقعا دردآور بود . خدا لعنتشون کنه

احمدی زاده ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰

ما هنوز منتظر یک اقدام قاطع توسط شهرداری شیراز هستیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.