رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

افتتاح دهکده آرامش شیراز در اوایل سال ۹۵

۱۹:۰۹ - ۲۰۱۵/۰۹/۱۳

افتتاح دهکده آرامش شیراز در اوایل سال ۹۵

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار شیراز از افتتاح دهکده آرامش شهرداری این کلان‌شهر در اوایل سال ۹۵ خبرداد.

محمدفرخ‌زاده در گفت‌وگو با تسنیم ، اظهار داشت: دهکده آرامش شیراز در بخشی از باغ‌های کهن قصرالدشت  این شهر در حال اجرا است و با افتتاح آن این مکان به یک فضای مفرح برای تفریح خانواده‌ها تبدیل می‌شود.

فرخ‌زاده با بیان اینکه در این باغ طوری امکانات و زیرساخت‌ها در حال فراهم شدن است تا شهروندان بتوانند با خانواده یک شب را در این محل اقامت داشته باشند تصریح کرد: دهکده آرامش شیراز همچنین کاربردهای محله‌ای، اجتماعی و مشاوره ای دارد و در آن خدمات مختلف شهروندی ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دهکده آرامش تنها یک باغ تفریحی نیست بلکه یک باغ موضوعی است که علاوه بر برخورداری از آرامش، موقعیت قدیم منطقه قصردشت را برای بازدیدکنندگان به تصویر کشیده می‌شود.

معاون فرهنگی شهردار شیراز با بیان اینکه همچنین این باغ محیط امنی برای افراد سالخورده و بیمار است تصریح کرد: این افراد نیز می‌توانند در سکوت و هوای پاک باغ به‌دور از هیاهوی شهر استراحت کنند.

فرخ‌زاده با اشاره به اینکه در حال حاضر طراحی‌های این باغ با همکاری شهرداری منطقه شش در حال انجام است افرود: با اجرای این طرح از نابودی باغ‌های قصرالدشت نیز جلوگیری می‌شود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.