رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انتصابی از جنس پايداري در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

۱۴:۰۹ - ۲۰۱۵/۰۹/۲۲

انتصابی از جنس پايداري در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

گفتنی است علاوه بر این انتصاب، تعداد قابل توجهی از سمت های مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تا امروز در اختیار اعضا و وابستگان جبهه پایداری قرار گرفته است

به گزارش صبح شيراز، شنيده مي شود دکتر محمدهادی ایمانیه، رئيس دانشگاه علوم پزشكي شيراز، طیّ حکمی حجة الاسلام دیمی را به سمت مديركلّ فرهنگی دانشگاه منصوب کرده است.

حجة الاسلام دیمی که پیشتر معاون نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی شیراز بوده از اعضای قرار گاه فرهنگی مسجد بیت الله فسا مي باشد. اين اولين بار در تاريخ دانشگاه علوم پزشكي شيراز است که یک روحانی، مديركلّيِ فرهنگی دانشگاه را برعهده می گیرد. 

قرار گاه مسجد بیت الله فسا پایگاه پایداری های این شهرستان است و اولین ستاد حامیان احمدی نژاد در سال ٨٤ در این مسجد زده شد و تا پایان دوره ٨ساله وی از احمدی نژاد حمایت کردند. 

علاوه بر حجة الاسلام دیمی تاکنون تعداد زیادی از اعضای این قرارگاه سمت های مهم فرهنگی استان از قبیل معاونت تعلیم و تربیت سپاه فجر فارس(حجة الاسلام رضایی) و معاونت تعلیم و تربیت ناحیه ثارالله شیراز (حجة الاسلام ژاله) را در اختیار دارند.

گفتنی است علاوه بر این انتصاب، تعداد قابل توجهی از سمت های مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تا امروز در اختیار اعضا و وابستگان جبهه پایداری قرار گرفته است.

دکتر کامران باقری لنکرانی کاندیدای پایداری در انتخابات ریاست جمهوری ٩٤ هم ریاست مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت این دانشگاه را بر عهده دارد.

دیدگاه‌ها

ناشناس ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱

اقای روحانی این چه وضعی است ؟؟؟؟؟ مردم به خاطر اصلاح طلبان به شما رای دادن بعد شما چرا اکثر پستها را به اصولگریان و پایداریها و احمدی نژادیها داده اید ؟؟؟؟؟!! ای کاش مردم و اصلاح طلبان فریب نمی خوردن و روی اقای عارف اجماع می کردند....آقای روحانی از جنس اصولگریان است و متاسفانه ارزشی برای رای و نظر و اعتماد و امید مردم قائل نیست....

علیرضا ۱۷:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱

عجب! واکنش قاطع استانداری!!! یعنی مدیر اختیار عزل و نصب زیردستان خودش رو هم نداره؟! اگه ناراضی هستن کلا مدیر رو بردارن نه این که در اختیاراتش دخالت کنن. البته من با مدیر شدن حاجی کاملا مخالفم. ضمن این که لنکرانی نا سلامتی وزیر بوده و فرد با سوادی هست. اتفاقا از این مورد لنکرانی به شدت استقبال می کنم

رحیمی ۰۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲

باشناختی که ازایشان داریم،ایشون به هیچ گروه خاصی وابستگی ندارن،وفردی هستند که با همه گروها تعامل خوب وسازنده دارند

ﺣﺴﻴﻦ ۰۱:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲

ﻭاﻛﻨﺶ اﺳﺘﺎﻧﺪاﺭﻱ ???
ﻣﺪﻳﺮ ﻛﻞ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ???
ﻳﺎ ﺑﺪ ﻓﻬﻤﻴﺪﻳﻦ ﻳﺎ ﺑﺪ ﺭﺳﻮﻧﺪﻥ ﺑﻬﺘﻮﻥ ! ﻣﺪﻳﺮ ﻛﻞ ﻓﺮﻫﻨﮕﻲ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ ﺩﻛﺘﺮ ﻋﺰﻳﺰﻱ ﻫﺴﺘﻨﺪ ! ﺑﺮاﻱ ﻣﺎ ﺑﻴت اﻟﻠﻬﻲ ﻫا ﺑﺎﻋﺚ ﻓﺨﺮ و ﻣﺒﺎﻫﺎﺗﻪ ﻛه ﺩﺭ ﻋﺮﺻﻪ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﺣﺮﻑ ﻭاﺳﻪ ﮔﻔﺘﻦ ﺩاﺭﻳﻢ . ﻫﺮﭼﻨﺪ اﺻﻼﺣﺎﺗﻲ ﻫﺎ و ﺑﺮﺧﻲ اﺻﻮﻝ ﮔﺮاﻫا ﻧﺨﻮاﻥ ﺑﺸﻨﻮﻥ ! اﺣﻤﺪﻱ ﻧﮋاﺩ ﺗﺎ ﺯﻣﺎﻧﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﺣﻤﺎﻳﺖ ﻣﺎ ﺑﻮﺩ ﻛه ﺑﻪ ﺭﻫﺒﺮﻱ ﺑﻲ اﺣﺘﺮاﻣﻲ ﻧﻜﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩ و اﺳﻴﺮ ﺩﺳﺖ ﻣﺸﺎﻳﻲ ﻫﺎ ﻧﺑﻮﺩ ! ﻫﺮﻛﺲ ﭘﺸﺖ ﺳﺮ ﺭﻫﺒﺮﻱ ﺑﻮﺩ و ﮔﻮﺵ ﺑﻔﺮﻣﺎﻥ اﻳﺸﻮﻥ و ﺑﻪ ﻓﻜﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﻮﺩ ﻣﺎ ﺣﻤﺎﻳﺘﺶ ﻣﻴﻜﻨﻴﻢ

ناشناس ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳

عزیز دل برادر! دکتر عزیزی معاون دانشجویی فرهنگی هست! یعنی معاون دکتر ایمانیه. مدیر فرهنگی سه رده پایین تر هست و میشه گفت تو اون سیستم دانشجویی فرهنگی، مدیر فرهنگی پایین ترین رده مدیریت هست!

ناشناس ۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲

شماها از اصولگراها هم که بدترین. کامنت من چه مشکلی داشت که تایید نکردید؟ بعد میگن اصلاح طلب ها به ازادی بیان اعتقاد دارن و اصولگراها فلان و بهمان. یک از یک بتر. بیچاره ما مردم که بین دو گروه قدرت طلب گیر کردیم

ناشناس ۲۲:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲

واقعا جای تاسفه. مگه هرکی کارایی داره باید تخریب بشه. در دانشگاه علوم پزشکی شیراز اگه یه سر بزنید و چشماتون باز کنید از همه طیف و جریان مدیر دیده می شه. با همین تفکرات غلط حزبی و جناحی باعث تخریب و عدم پیشرفت مملکت شدین.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.