رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بهره برداری ازدرمانگاه تخصصی خیرساز کازرون

۱۱:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۶

بهره برداری ازدرمانگاه تخصصی خیرساز کازرون

درمانگاه تخصصی کازرون با بیش از هفت میلیارد ریال سرمایه امرالله نبی پور یکی از خیران شهرستان کازرون در این شهر به بهره برداری رسید.

این درمانگاه در زمینی با زیر نبای ۷۵۰ مترمربع و ظرف مدت سه سال احداث شده است.
امرالله نبی پور افزود:احساس کردم که در شهر کازرون مسجد و مدرسه یه میزان کافی وجود دارد از این رو تصمیم گرفتم با توجه به امکانات کمی که در بیمارستان ولی عصر (عج) این شهر وجود دارد در این مرکز درمانی یک درمانگاه تخصصی احداث کنم .
وی بیان کرد:انگیزه من از این کار خیر تنها رضای خداست و خشنودم از این که توانسته ام قدمی برای جلب رضای پروردگار و حل مشکل درمانی این بیمارستان بردارم .
رییس بیمارستان ولی عصر (عج) کازرون که این درمانگاه خیر ساز در آن ساخته شده به ایرنا بیان داشت:دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای تهیه تجهیزات مورد نیاز این درمانگاه سه میلیارد ریال هزینه کرده است. 
عبدالخالق کشاورز افزود:در این درمانگاه تخصصی ۵۰ پزشک متخصص از جمله متخصص داخلی ، چشم پزشک ، روانپزشک ، قلب ، زنان و زایمان ، جراح و پزشک عمومی در دو نوبت و در قالب اجرای برنامه طرح تحول سلامت مشغول فعالیت هستند و با تعرفه دولتی بیماران را معاینه می کنند . 
وی گفت:پیش از بهره برداری از این درمانگاه خیر ساز ، تنها درمانگاه کازرون که در یک فضای کوچک و با دو پزشک اداره می شود پذیرای بیماران بود اما با راه اندازی درمانگاه بیمارستان ولی عصر پیش بینی می شود ماهانه سه هزار بیمار از کازرون و شهرستان های همجوار پذیرش شوند. 

شهرستان کازرون در فاصله ۱۲۰ کیلومتری غرب شیراز واقع شده است./ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.