رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دهه فرهنگ کازرون با محوریت قیام جنوب برگزار می شود

۱۳:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۶
فرماندار کازرون :

دهه فرهنگ کازرون با محوریت قیام جنوب برگزار می شود

فرماندار شهرستان کازرون گفت :در اردیبهشت امسال دهه فرهنگ کازرون با محوریت از نهضت جنوب تا انقلاب اسلامی در این شهرستان برگزار می شود.

حمید رضا گرامی  در نشست بررسی مشکلات پیشکسوتان هنری کازرون هدف از برگزاری این دهه را بیان توانایی گروههای و انجمن های مختلف هنری این شهرستان و معرفی ناصردیوان کازرونی یکی از مبارزان ملی درمقابله با استعمار انگلیس از زبان هنر عنوان کرد. 

وی با قدردانی از حضور هنرمندان وپیشکسوتان کازرونی در سال همدلی و همزبانی در راستای تبیین دستاوردهای نظام اسلامی در قالب کارهای هنری فاخر به تشریح تخصیص اعتبارات شهرستان در سرفصلهای مختلف اشاره کرد و گفت: در سال گذشته از اعتبارات ۱۸۰ که در اختیار نمایندگان است مبلغ ۵۰ میلیاردریال به بخش فرهنگ شهرستان اختصاص داده شده اما در استان مورد تصویب قرار نگرفت .

در این نشست محمد رضا خنشاء رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کازرون نیز گرازشی پیرامون فعالیتهای فرهنگی و همچنین موانع پیش روی هنرمندان این شهرستان ارایه داد.

این گزارش حاکیست ،برخی پیشکسوتان فرهنگی و هنری شهرستان کازرون از کمبود اعتبار فرهنگی شهرستان سخن گفتند و خواستار تاسیس صندوق حمایت از چاپ آثار هنرمندان کازرونی شدند.

همچنین راه اندازی سینمای جوان در کازرون و ساماندهی سایت های فعال این شهرستان از دیگر خواسته های هنرمندان بود ./ایرنا

 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.