رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری جشن «عاطفه ها» در مدارس فارس

۱۵:۰۹ - ۲۰۱۵/۰۹/۳۰

برگزاری جشن «عاطفه ها» در مدارس فارس

جشن «عاطفه ها» به شکل نمادین در مدرسه معلم واقع در میدان معلم شیراز برگزار شد، قرار است چهار هزار و ۷۲۰ مدرسه فارس در این طرح خداپسندانه شرکت داشته باشند.

محمد بدری، معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس امروز (۸مهر) در حاشیه برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس فارس که به شکل نمادین در مدرسه معلم شیراز برگزار شد، گفت: جشن عاطفه ها در چهار هزار و ۷۲۰ مدرسه در فارس برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه امروز مرحله دوم جشن عاطفه ها در استان به اجرا گذاشته شد، تاکید کرد: این مرحله با محوریت سازمان دانش آموزی و همچنین آموزش و پرورش فارس عملیاتی شده است و قصد داریم در این مرحله دانش آموزان نیز در این کار خیر حضور فعال داشته باشند.

بدری، این اتفاق را موجب رشد همدلی و همزبانی بین دانش آموزان و تمرین کارهای خیر در بین آینده سازان ممکلت دانست و تصریح کرد: در فارس بیش از ۳۵ هزار دانش آموز نیازمند وجود دارد که نیاز به کمک های مردمی دارد.

خاطر نشان می شود، مراسم نمادین مرحله دوم جشن «عاطفه ها» در مدرسه معلم واقع در میدان معلم شیراز برگزار شد، سایر مدارس استان نیز میزبان چنین طرح خداپسندانه ای بودند، کمک های جمع آوری شده پس از احصا به دانش آموزان نیازمند ارائه می شود. / شبستان

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.