رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سایه علمدار نهضت رضوی و سید علاءالدین حسین بر سر اعضای شورای شهر شیراز !

۱۶:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۶

سایه علمدار نهضت رضوی و سید علاءالدین حسین بر سر اعضای شورای شهر شیراز !

خادمی مردم شیراز زیر علم ابوالفضل نهضت رضوی و برادر کوچکترش افتخاریست بزرگ که به طور حتم از عنایات پسران امام موسی کاظم ( ع ) به مردم شیراز است.

صبح دیروز ابراهیم خدابخش شهردار بافت تاریخی فرهنگی شیراز ، در یک نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: با بهره‌برداری از فاز دوم پروژه بین‌الحرمین شیراز در اردیبهشت‌ماه سال جاری، مکان جلسات شورای اسلامی این شهر نیز به ساختمان جدید منتقل می‌شود.

با توجه به صحبت های خدابخش تا اواخر تابستان امسال باید شاهد اسباب کشی  منتخبان شورا نشینن مردم شیراز از خیابان بعثت به بین الحرمین باشیم.

این روزها مسئولین مختلف از محاسن حضور شورا در ساختمان جدید میگویند .شاید برخی هم بپندارند حضور شورا غنیمتی است برای این منطقه از شیراز که از نزدیک با مشکلات این منطقه آشنا شوند . و اعتباراتی را  برای بهبود وضعیت این منطقه و توسعه آن  اختصاص دهند.

اما شاید بزرگترین نکته ای که در این میان پنهان مانده ، سعادت و غنیمتی است که شورای چهارم شهر شیراز ازز این نقل مکان کسب می کند .

غنیمتی که شاید آرزوی بسیاری از مردم ومسئولین جای جای نقاط کشور عزیزمان ایران باشد. در همین شهر شیراز سالهاست کسانی آرزوی کسب چنین سعادتی را دارند.

این غنیمت و سعادت چیزی نیست جز قرار گرفتن زیر نگین انگشتری حضرت احمد بن موسی (ع ) و حضرت سید علاءالدین حسین ( ع ) .

لذا منتخبین مردم در شورای شهر شیراز باید شکرگذار کسب چنین افتخار و جایگاهی باشند . خادمی مردم شیراز زیر علم ابوالفضل نهضت رضوی و برادر کوچکترش افتخاریست بزرگ که به طور حتم از عنایات پسران امام موسی کاظم ( ع ) به مردم شیراز است.

همسایگی شورای اسلامی شهر شیراز با  حرم شاهچراغ و آستانه در دومین سال از فعالیت شورای چهارم ، مسئولیت اعضای شورا را دوچندان می کند.زیرا به غیر صیانت از حقوق مردم ، حفظ شان همسایگی این دو بزرگوار نیز باری است سنگین که زین پس بر دوش همه اعضای شورای چهارم است .

لذا اعضای محترم می بایست در دو سال باقی مانده از عمر شورای چهارم علاوه بر انجام هر چه بهتر وظایف نمایندگی ، مراقب رفتارهای فردی وجمعی خود باشند. و بدانند زیر سایه عنایت حرمین اهل بیت هستند و باید سیره کریمانه این دو بزرگوار را سرلوحه کار خود قرار دهند.

دیدگاه‌ها

علی رضا ۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۱/۳۰

خوشا به سعادت اعضای شورای شهر.امیدوارم قدر این سعادت را بدانند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.