رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

کاهش تعداد گردشگر ظلم به کشور است

۱۱:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۸
شهردار شیراز :

کاهش تعداد گردشگر ظلم به کشور است

شهردار شیراز بابیان اینکه کاهش تعداد گردشگر، ظلم به کشور است، خاطرنشان کرد: توسعه صنعت توریسم سبب رشد و شکوفایی اقتصادی، رونق کسب‌وکار و ترغیب آن‌ها به سرمایه‌گذاری در این صنعت خواهد شد.

علیرضا پاک‌فطرت در مراسم قدردانی از فعالان ستاد تسهیلات نوروزی استان فارس و شهر شیراز، با اشاره به‌سرعت انتشار اخبار در رسانه‌های داخلی و خارجی و اینکه رفتارها و اتفاقات، به‌ویژه مسائل منفی با سرعت به دورترین نقاط جهان مخابره می‌شود؛ لزوم توجه به این مهم را یادآور شد.

وی به عوامل مؤثر در از بین بردن انگیزه در گردشگران و سرمایه‌گذاران برای ورود به یک نقطه به‌عنوان مقصد گردشگری و سرمایه‌گذاری اشاره کرد و افزود: زمانی که اتفاق ناخوشایندی بر اساس ناآگاهی در شهری رخ دهد، اخبار مربوط به این اتفاق به‌سرعت توجه مخاطبان را جلب کرده و به همین دلیل ممکن است آن منطقه ناگهان با افت گردشگر، هتل‌های خالی و ...، مواجه شود.

پاک‌فطرت بابیان اینکه کاهش تعداد گردشگر، ظلم به کشور است، خاطرنشان کرد: توسعه صنعت توریسم سبب رشد و شکوفایی اقتصادی، رونق کسب‌وکار و ترغیب آن‌ها به سرمایه‌گذاری در این صنعت خواهد شد.

شهردار شیراز با تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی دستگاه‌های فعال در ستاد تسهیلات نوروزی، حضور تیم‌های راهنما در ورودی‌های شهر شیراز در هنگام ورود مسافران نوروزی را از نقاط برجسته فعالیت‌های این ستاد دانست و گفت: در سال‌های گذشته همواره ازدحام و ترافیک ناشی از سردرگمی مسافرانی که وارد شهر می‌شدند و درصدد یافتن آدرس‌های موردنیازشان بودند در ورودی شهر دیده می‌شد که با حضور این راهنمایان و اطلاع‌رسانی به مسافران در نوروز ۹۴ شاهد ایجاد چنین ترافیک‌هایی نبودیم.

وی همچنین با تأکید بر اهمیت فعالیت پاکبانان در سطح شهر، از فعالیت آن‌ها قدردانی و خاطرنشان کرد: در نوروز ۹۴، بین یک‌هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار نیروی پاکبان برای حفظ نظافت شهر آماده و مشغول به‌کار بودند.

پاک‌فطرت بابیان اینکه در تعطیلات نوروزی امسال هرچه دیده می‌شد زیبایی و رضایت مردمی بود، خاطرنشان کرد: موفقیت ستاد تسهیلات نوروزی می‌تواند به‌عنوان مانور توانایی اعضا تلقی و در شرایط بحرانی نیز با ساماندهی این نیروها از توان اجرایی بسیار قوی آن‌ها در حل مشکلات استفاده شود.

شهردار شیراز با قدردانی از فعالیت‌های انجام‌شده در ستادهای تسهیلات نوروزی در این کلان‌شهر، گفت: زمانی که مردم سراسر کشور و بازدیدکنندگان خارجی موفقیت برنامه این ستادها را می‌بینند امیدواری بیشتری برای تلاش و حتی سرمایه‌گذاری در آن‌ها ایجادشده و اعتماد آن‌ها به تمام ارکان کشور نیز افزایش می‌یابد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.