رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

نیکوکار کازرونی یک هزار درخت نارنج کاشت

۱۷:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۸

نیکوکار کازرونی یک هزار درخت نارنج کاشت

غلامرضا محمدی یکی از خیرین کازرون استان فارس با هدف توسعه فضای سبز در این منطقه، یک هزار درخت نارنج در مسافتی به طول هشت کیلومتر کاشت.

این خیر نیک اندیش که خود از اهالی روستای گاوکشکGawkoshak بخش کوهمره نودان کازرون است ، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت:این تعداد درخت در حاشیه روستای گاو کشک تا تنگ ابوالحیات کاشته شده است. 

غلامرضا محمدی افزود:کارهایی که در زمینه امور خیر انجام می دهم با نیت رضای خداوند و خدمت کوچکی به مردم است و دراین راه هیچ گونه توقعی از هیچ فرد یا افرادی نداشته و ندارم .

وی که نمی خواست در ارتباط با کارهای خیری که تا کنون انجام داده است مطلبی بیان کند با اصرار خبرنگار ما در این مورد گفت: برای انجام امور خیر و عام المنفعه در این شهرستان افزون بر ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه کرده ام.

فرماندار شهرستان کازرون هم در مورد فعالیت های خداپسندانه خیر نامبرده اظهار داشت: در پاسخ به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفاظت از محیط زیست این خیر نیک اندیش با هزینه شخصی خود اقدام به کاشت یک هزار درخت از محل روستای گاو کشک تا تنگ ابوالحیات در این شهرستان کرد. 

حمید رضا گرامی ادامه داد:این خیر فعالیت های دیگری نیز در زمینه های مختلف داشته است که از جمله آنها می توان ساخت دو درمانگاه در دوروستای گاوکشک وعبدویی ، احداث دو مرکر اورژانس بین جاده ای در تنگ ابوالحیات ودشت ارژن ، ساخت هشت خانه بهداشت در هشت روستای بخش کوهمره نودان اشاره کرد.

وی گفت: همچنین لوله کشی آب آشامیدنی سه روستای گاوکشک در بخش کوهمره نودان و آسفالت و ساخت غسالخانه در این روستای از دیگر فعالیت های این فرد خیر است . 

گرامی افزود:این خیر که افتخاری برای استان فارس و شهرستان کازرون است همچنین عضو هیات مدیره چند بیمارستان در شیراز است .

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.