رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری مانور پدافند غیر عامل در شیراز

۱۷:۱۰ - ۲۰۱۵/۱۰/۲۶

برگزاری مانور پدافند غیر عامل در شیراز

مانور نمادین پدافند غیر عامل با حضور یگان های امدادی هلال ‌احمر، اورژانس، آتش‌ نشانی و دانش‌ آموزان مدرسه دخترانه شهید پژمان نیایش، در این مکان آموزشی برگزار شد.

حمیدرضا آذری ، مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس امروز (۴آبان) در مراسم مانور نمادین پدافند غیرعامل که با حضور یگان های امدادی هلال ‌احمر، اورژانس، آتش‌ نشانی و دانش‌ آموزان مدرسه دخترانه شهید پژمان نیایش، در این مکان آموزشی برگزار شد، پدافند غیرعامل را برنامه ای برای افزایش آگاهی مردم و کاهش ضریب خطر دانست و گفت: فضای سایبری و ناامیدی نسبت به آینده ۲ عاملی است که امروز دانش آموزان را تهدید می کند.

وی، هدف از اجرای پدافند غیرعامل در مدارس را افزایش سطح دانش دانش آموزان در خصوص خطرات موجود عنوان و تاکید کرد: پدافند غیرعامل سعی می کند با ایجاد آمادگی از بدل شدن یک مسئله به تهدید جلوگیری کند.

بر اساس این گزارش در ادامه، رحیم آزادی، مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری فارس نیز با اشاره به وضع کنونی خاورمیانه و جهان، گفت:با توجه به عدم وجود امنیت در اطراف کشور، این نیاز به چشم می خورد که باید آمادگی برای هر نوع تهدید را داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه پدافند غیر عامل باید به فرهنگ عمومی مبدل شود و از این رو با همکاری آموزش و پرورش مسابقه انشا در خصوص پدافند غیرعامل را بین دانش آموزان برگزار خواهیم کرد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.