رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تودیع و معارفه مدیرکل بازرسی استان فارس

۱۴:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۱۹
استاندار فارس خبر داد

تودیع و معارفه مدیرکل بازرسی استان فارس

استاندار فارس سازمان بازرسی را آیینه تمام نمای خدمت خالصانه دانست و گفت:چشم همه مردم به پیگیری مفاسد توسط سازمان بازرسی است از این رو پاک ترین ، شجاع ترین و با صلابت ترین مدیران باید در این سازمان اشتغال داشته باشند که تاکنون نیز چنین بوده است.

محمد احمدی، در مراسم تودیع و معارفه بازرس کل استان فارس افزود: نهادهای متعدد نظارتی در جامعه وجود دارد اما استقلال و اقتدار سازمان بازرسی ورای همه سازمان ها است و باید با صلابت به وظایف خود عمل کند.

رییس کل دادگستری استان فارس نیز در این مراسم بر لزوم انجام کار ضابطه مند تاکید کرد و گفت: مبنای همدلی و همزبانی در سال جدید عمل به قانون و قانونی بودن روابط است، رعایت الزامات قانونی و اخلا ق همچون همیشه اولویت ماست.

علی القاصی مهر با اشاره به اینکه سازمان بازرسی با تغییر دولت ها دستخوش تغییر نمی شود گفت : کشف پرونده های بزرگ مفسده در سالهای گذشته توسط سازمان بازرسی نشانگر صلابت این دستگاه است .

وی ادامه داد : نگاه در سازمان بازرسی نگاه مشفقانه و دلسوزانه است و نگاه مچ گیرانه نیست و همین موضوع رمز موفقیت با بازرسی های این سیستم است .

در این مراسم حجت الاسلام سید رسول محمود آبادی مدیرکل پیشین بازرسی استان فارس گزارشی از فعالیت های انجام شده ارائه داد و کاظم اکرمی مدیر جدید بازرسی برنامه های خود را تشریح کرد./ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.