رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مطالبه بنیاد مسکن فارس در سفر رئیس جمهور

۰۹:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۰
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی فارس بیان کرد

مطالبه بنیاد مسکن فارس در سفر رئیس جمهور

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس با بیان اینکه بنیاد مسکن توانایی مقاوم سازی سالانه ۴۰ هزار واحد مسکونی روستایی را دارد گفت : این موضوع به عنوان مطالبه ای در سفر آتی رییس جمهوری به استان فارس مطرح شده و امید است با تامین اعتبار پیگیری شود.

مهندس سید علی لقمانی در دیدار با امام جمعه شیراز افزود: از مجموع ۳۸۰ هزار واحد مسکونی روستایی در استان فارس حدود ۵۵ درصد مقاوم سازی شده و با مقاوم سازی سالانه ۴۰ هزار واحد ما در کوتاهترین زمان ممکن می توانیم دغدغه خطر ساز بودن واحد های روستایی را از بین ببریم.

وی ادامه داد : در برخی از مناطق روستایی که مقاوم سازی با موفقیت اجرا شده حتی در برابر زلزله های هفت ریشتری هم خطر مرگ در زمین لرزه وجود ندارد و اطمینان حاصل شده است .

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس به این مسئله اشاره کرد که مسکن مهر در استان فارس به رغم تغییر در مدیریت دولتی همچنان تداوم یافته است گفت : استان فارس تعهد احداث ۳۰ هزار واحد را داشته که حدود شش هزار واحد آن باقیمانده و امید است در نیمه اول امسال قسمت عمده این واحدها به سرانجام برسد.

مهندس لقمانی به موضوع سند دار شدن اماکن روستایی نیز اشاره کرد و گفت : پارسال ۱۷ هزار سند در فارس صادر شده و امسال واگذاری سند روستایی در استان فارس را به ۳۵ هزار سند می رسانیم .

به گفته مسوولان قرار است رییس جمهوری در شانزدهمین سفر استانی خود در اوایل اردیبهشت ماه ۹۴به استان فارس سفر کند./فارس

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.