رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فناوری‌های نوین در خدمت مدیریت شهری شیراز

۲۳:۱۱ - ۲۰۱۵/۱۱/۱۸

فناوری‌های نوین در خدمت مدیریت شهری شیراز

معاون برنامه‌ریزی شهردار شیراز گفت: از فناوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان برای رفع نیاز عرصه‌های مدیریت شهری استفاده خواهیم کرد.

احمد طالب‌نژاد بعد از ظهر امروز در آئین گشایش نخستین نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری و فن‌ بازار تخصصی مدیریت شهری شهرداری شیراز اظهار داشت: در قالب تفاهم‌نامه‌هایی از نوآوری‌های عرضه‌شده در این نمایشگاه بهره خواهیم برد.

وی محورهای این نمایشگاه را در زمینه‌های شهرسازی، فنی و عمرانی، سلامت و شهر، محیط‌زیست و زیست‌محیط شهری، خدمات شهری و زیباسازی، جابه‌جایی و حمل‌ونقل پایدار، شهر آینده و سایر موضوع‌های مرتبط با مدیریت شهری دانست و یادآور شد: شورای اسلامی شهر شیراز، پارک علم و فناوری، بنیاد ملی نخبگان فارس، دانشگاه شیراز، دانشگاه صنعتی، دانشکده فنی و حرفه‌ای، شرکت شهرک‌های صنعتی، مرکز شهید فهمیده، شرکت صنایع الکترونیک و بانک شهر در برگزاری این نمایشگاه با یکدیگر همکاری کرده‌اند.

معاون شهردار شیراز ابراز امیدواری کرد که با بهره‌گیری مناسب از آخرین یافته‌های فناوری‌های دانش‌بنیان، شهری درخور شهروندان آگاه شیرازی فراهم آید.

رئیس گروه مدیریت دانش شهرداری شیراز نیز در حاشیه آئین گشایش این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: این نمایشگاه با توجه به منویات مقام معظم رهبری درباره ضرورت استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان داخلی و ایجاد فضای مطلوب برای فرهیختگان، دانشگاهیان و جوانان ترتیب یافته است.

محمد معیت افزود: ایجاد ارتباط بین تولیدکننده و مصرف‌کننده در حوزه مدیریت شهری و نیز ترغیب مدیران شهرداری به ارتباط و بهره‌مندی بیشتر از شرکت‌های فناوری داخلی و معرفی دستاوردهای حوزه فناوری به شهروندان در زمره اهداف این نمایشگاه است.

وی همچنین از برگزاری کارگاه‌های آموزشی عمومی و تخصصی و ارائه خدمات الکترونیک شهرداری در حاشیه برپایی این نمایشگاه خبر داد و خاطرنشان کرد: برپایی غرفه‌های آموزش شهروندی، شهروند کوچولو، ایستگاه سلامت، میز مشاوره و موضوع‌های دیگر از برنامه‌های جانبی این نمایشگاه است.

وی افزود: نخستین نمایشگاه فناوری‌های نوین شهری و فن‌بازار تخصصی مدیریت شهری شیراز تا ساعت  ۱۸ جمعه ۲۹ آبان‌ماه جاری در بوستان بعثت این شهر دایر خواهد بود.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.