رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سگ‌کشی با اسید در شیراز کذب محض است

۱۲:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۱
رئیس شورای شهر شیراز :

سگ‌کشی با اسید در شیراز کذب محض است

غلام‌مهدی حقدل عصر دیروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه سگ‌کشی با اسید در شیراز کذب محض است، اظهار داشت: هیچ سند و مدرکی در این رابطه نیست که این اقدام ناجوانمردانه را ثابت کند و کلیپ منتشر شده تنها تهمت و دروغ است.

غلام‌مهدی حقدل عصر دیروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه سگ‌کشی با اسید در شیراز کذب محض است، اظهار داشت: هیچ سند و مدرکی در این رابطه نیست که این اقدام ناجوانمردانه را ثابت کند و  کلیپ منتشر شده تنها تهمت و دروغ است.

وی ادامه داد: پس از انتشار این فیلم، یک تیم مسوول تحقیق در این زمینه شدند اما روند تحقیقات نشان می دهد که هیچ مدرکی مبنی بر این که این اتفاق در شهر شیراز رخ داده وجود ندارد و نسبت دادن آن به این شهر یک دروغ بزرگ است.

او گفت: تعجب ما از حساسیت های مطبوعاتی ایجاد شده و جو نامناسبی است که در آستانه سفر رییس جمهوری به استان فارس ایجاد شده است.

رئیس شورای شهر شیراز افزود: این شهر نسبت به حیات حیوانات اهمیت می‌دهد، و نمونه بارز آن وجود حیات وحش پارک ملی بمو در چند کیلومتری این شهر و کمک مردم در شرایط سخت به حیوانات است.

وی خاطرنشان کرد: شیراز رتبه اول مهمان‌نوازی را دارد و نمی‌دانیم با چه بهانه‌هایی این تهمت را به مردم این شهر روا داشته‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز خواستار پیگیری این موضوع و رفع شبهات ایجاد شده توسط مراجع قضایی شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.