رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

روند رو به رشد بهداشت و درمان لامرد

۱۳:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۲

روند رو به رشد بهداشت و درمان لامرد

رئیس شبکه بهداشت و درمان لامرد گفت: شاهد روند رو به رشد در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان هستیم.

ابراهیم کرامت‌فر امروز در حاشیه مراسم نمادین زنگ سلامت و جشنواره غذاهای سالم در آموزشگاه پسرانه حضرت زهرا (س)  در لامرد اظهار داشت: هفته سلامت بهانه‌ای است تا آموزش‌ها و اطلاع‌رسانی‌های بهداشتی و درمانی به مردم به نحو مناسب و گسترده انجام شود.

وی با بیان اینکه موضوع سلامت، موضوع روزمره مردم بوده و هیچ‌کس نیست که اعلام کند از سلامت بی‌نیاز است، خاطرنشان کرد: در هفته سلامت سعی می‌شود تا مردم بیشتر به موضوع سلامت توجه داشته باشند و آموزش‌های عمومی بهداشتی از طریق برگزاری نمایشگاه‌ها و اطلاع‌رسانی‌های دیگر به مردم ارائه می‌شود.

کرامت‌فر ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسئولان ارشد لامرد شاهد روند رو به رشد در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان هستیم.

فرماندار لامرد نیز در این شهرستان با بیان اینکه در دولت و تدبیر و امید توجه بسیار جدی به موضوع مهم سلامت شده است گفت: باید از برگزاری مناسبت‌های مهمی مانند هفته سلامت استفاده بهینه توسط آحاد مردم صورت گیرد.

عبدالرضا منصوری اضافه کرد: بهداشت و درمان هر جامعه‌ای نشان‌دهنده توسعه یک کشور بوده و یکی از عوامل مهم توسعه، شاخص بهداشتی است.

وی تصریح کرد: در حوزه بهداشت و درمان لامرد نسبت به گذشته تحولات بسیار عظیمی صورت گرفته است اما مسئولان ارشد این شهرستان و بهداشت و درمان لامرد همچنان در حال تلاش‌های گسترده‌ای هستند تا مردم در حوزه بهداشت و درمان هیچ‌گونه دغدغه‌ای دیگری نداشته باشند./فارس

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.