رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تکمیل بیمارستان جهرم در سفر رییس جمهور

۲۳:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۵

تکمیل بیمارستان جهرم در سفر رییس جمهور

فرماندار ویژه جهرم گفت: جهرم به‌عنوان قطب درمان جنوب استان فارس نیازمند تکمیل بیمارستان تخصصی ۲۰۰ تختخوابی است.

حجت‌الله رضایی  با اشاره به سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان فارس اظهار داشت: جهرم به‌عنوان قطب درمان جنوب فارس نیازمند تکمیل بیمارستان تخصصی ۲۰۰ تختخوابی است.

وی گفت: تسریع در تأمین آب آشامیدنی جهرم از طریق سد سلمان فارسی و اختصاص اعتبار برای تأمین آب شرب ۴۰ روستای این شهر از دیگر مطالبات مردم شهرستان جهرم در سفر هیئت دولت است.

رضایی با تأکید بر سرعت بخشیدن به روند تکمیل و اتمام محور جهرم- شیراز افزود: راه‌اندازی مجدد فرودگاه جهرم با قدمت ۴۰ سال و اختصاص اعتبار برای احداث ساختمان فرمانداری از دیگر خواسته‌های مسئولان و مردم شهرستان جهرم است.

سرپرست و فرماندار ویژه جهرم خاطرنشان کرد: ازسرگیری مجدد پروژه خط راه‌آهن جهرم- شیراز- بندرعباس، تکمیل مجتمع پتروشیمی، تسریع در عملیات اجرایی و زیرساختی منطقه ویژه اقتصادی، صدور مجوز زمینه ایجاد پایگاه امداد هلال‌احمر در جنوب کشور با توجه به زمین و امکانات زیر بنایی توسط هلال‌احمر از دیگر مطالبات مسئولان شهرستان جهرم است.

وی تصریح کرد: تخصیص اعتبار برای تکمیل مجموعه فرهنگی-رفاهی فرهنگیان جهرم، تأسیس دانشکده فنی و حرفه‌ای و تکمیل فاز دوم نیروگاه سیکل ترکیبی از مهم‌ترین مطالبات مردمی این شهرستان است.

رضایی با اشاره به دیگر مطالبات مسئولان جهرم از هیئت دولت در سفر به استان فارس افزود: ایجاد معاونت‌های ۷ گانه ادارات کل در سطح جهرم در اجرای تصویب و ارتقاء فرمانداری ویژه، راه‌اندازی گمرک با توجه به حجم بالای صادرات کالاهای غیرنفتی در این شهرستان از دیگر مطالبات است./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.