رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

عدم وجود زیرمیزی در پزشکان جهرم

۱۵:۰۱ - ۲۰۱۶/۰۱/۰۳

عدم وجود زیرمیزی در پزشکان جهرم

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: چیزی به عنوان زیرمیزی در پزشکان شهرستان جهرم وجود ندارد.

محمدرضا رضایی نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه بخش اتاق عمل بیمارستان خاتم الانبیا بخش خفر این شهرستان گفت: با وجود برخورداری جهرم از یک جمعیت ۲۱۰ هزار نفری اما مراکز درمانی و بیمارستان های این شهرستان به جمعیتی افزون بر ۸۰۰ هزار نفر که اغلب از شهرستان های همجوار هستند، ارائه خدمات می کنند.

وی وجود کادر درمان مجرب با ظرفیت های مناسب علمی و ارائه خدمات ارزان قیمت پزشکی را عامل استقبال مردم استان فارس به مراکز درمانی شهرستان جهرم دانست و افزود: ۵۰ درصد تخت های مراکز درمانی شهرستان جهرم توسط بیماران غیربومی اشغال شده است.
نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چیزی به عنوان زیرمیزی در پزشکان این شهرستان وجود ندارد، بیان کرد: کادر پزشکی این شهرستان صادقانه به ارائه خدمات به مردم می پردازند.
وی وجود بیمارستان در یک بخش از شهرستان را نتیجه تلاش های مدیریت دانشگاه علوم پزشکی دانست و گفت: دولت و مجلس مصمم به ارائه خدمات به مردم در بخش سلامت هستند.
رحیم رئوفی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم نیز در این آیین گفت: طرح تحول نظام سلامت با ارائه بسته های مختلف در حال اجرا شدن است که از جمله این بسته ها، بحث تجهیزات است.
وی با بیان اینکه بیمارستان خاتم الانبیا بخش خفر با وجود نزدیک به ۲ سال از راه اندازی آن دارای امکانات و کادر پزشکی مجهز است، بیان کرد: ماندگاری پزشکان در مناطق محروم در قالب یکی از بسته های طرح تحول نظام سلامت ارائه شده که این مهم با استقرار ۱۲ پزشک در بخش خفر عملی شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم در مورد افتتاح بخش جراحی بیمارستان خاتم الانبیا نیز گفت: این بخش با برخورداری از ۲ اتاق و تجهیزات کامل پزشکی با اعتباری افزون بر ۱۵ میلیارد ریال افتتاح و بهره برداری شده است.
رئوفی خاطرنشان کرد: با راه اندازی این بخش، کادر پزشک متخصص جراحی و زنان به این بیمارستان اضافه شده است.
وی گفت: توسعه اورژانس و راه اندازی بخش هودیالیز بیمارستان خاتم الانبیا بخش خفر شهرستان جهرم در آینده نزدیک انجام می شود./جوان

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.