رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ویزیت رایگان روان‌پزشک و روانشناسی در شیراز

۰۹:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۷

ویزیت رایگان روان‌پزشک و روانشناسی در شیراز

بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری شیراز، امسال به مناسبت هفته ملی سلامت با برگزاری ایستگاه سلامت در بیمارستان‌های استاد محرری و نمازی، خدمات تخصصی و مشاوره‌ای رایگان به همشهریان شیرازی ارائه می‌کند.

همزمان با هفته سلامت بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری شیراز با برگزاری دو غرفه اقدام به ارائه رایگان ویزیت تخصصی روان‌پزشک و همچنین مشاوره روانشناسی به ‌تمام مراجعه‌کنندگان کرده است.

متخصصان روان‌پزشک بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری با حضور در غرفه سلامت این بیمارستان، به ویزیت رایگان مراجعه‌کنندگان می‌پردازند و خدمات درمانی و مشاوره‌ای تخصصی را به مردم ارائه می‌کنند.

توسط مسئولان بیمارستان اعصاب و روان، غرفه‌ای نیز با عنوان ایستگاه سلامت در بیمارستان نمازی شیراز از ابتدای هفته سلامت برپاشده که به ارائه مشاوره رایگان روانشناسی به مراجعه‌کنندگان می‌پردازد.

تمام علاقه‌مندان به دریافت مشاوره‌ها و ویزیت تخصصی روان‌پزشکان، می‌توانند تا پایان هفته سلامت، هفتم اردیبهشت‌ماه جاری، از ساعت هشت تا ۱۴ به بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری شیراز و برای دریافت مشاوره‌های روان‌شناسی در این روزها، از ساعت هشت تا ۱۷ به بیمارستان نمازی، ایستگاه سلامت بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری مراجعه کنند./فارس

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.