رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مردم در همه عرصه های انتخابات تا کنون حضور چشمگیر داشته اند و آنها هستند که برنده واقعی این انتخابات هستند

۱۷:۰۱ - ۲۰۱۶/۰۱/۲۹
امام جمعه شیراز :

مردم در همه عرصه های انتخابات تا کنون حضور چشمگیر داشته اند و آنها هستند که برنده واقعی این انتخابات هستند

نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز گفت :حضور گسترده مردم پای صندوق های رای موجب پیروزی مردم در انتخابات است که با این حضور حداکثری انتخابات پررنگ تر از گذشته برگزار خواهد شد و سربلندی و عزت جمهوری اسلامی را هر چه بیشتر به همراه خواهد داشت .

آیت الله اسدالله ایمانی در خطبه های نماز جمعه شیراز از توطئه دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم در عرصه انتخابات پرده برداشت و بیان داشت : ایراد اتهام به مجریان و ناظران ، تحریم انتخابات و تشویش اذهان عمومی بخشی از این توطئه ها برای کمرنگ کردن حضور در انتخابات است.
وی حضور حداکثری مردم را در هر دو انتخابات هفتم اسفند مورد تاکید قرار داد و اضافه کرد: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات پاسخ این توطئه ها را خواهند داد .
آیت الله ایمانی عملکرد مناسب کاندیداها در انتخابات را زمینه ساز حضور بیشتر و پررنگ تر مردم در انتخابات دانست و به موضوع بررسی صلاحیت ها اشاره کرد و گفت : افرادی باید راهی مجلس شوند که با مصالح ملت بازی نکنند و صلاحیت اینکار را داشته باشند .
وی ادامه داد: باید مراقب بود افرادی به مجلس بروند که با مصالح ملت مقابله نکنند و صلاحیت دفاع از امت اسلامی را داشته باشند که انتخاب چینن افرادی با بصیرت و با فکر ممکن است.
وی مردم را در عین حال برنده واقعی رقابت ها و انتخابات دانست و گفت : مردم در همه عرصه های انتخابات تا کنون حضور چشمگیر داشته اند و آنها هستند که برنده واقعی این انتخابات هستند.
امام جمعه شیراز همچنین با گرامیداشت یوم الله دهه فجر و سالروز ورود تاریخی حضرت امام (ره) بر لزوم برپایی با شکوه جشن های دهه فجر تاکید و خاطر نشان کرد: ورود امام (ره) و حوادثی که به پیروزی انقلاب منجر شد نشان از عمل و وعده های همیشگی خداوند است ، وقتی امام(ره)، مراجع و مردم برای دفاع از اسلام قیام کردند، خداوند نیز براساس وعده ای که داده بود، با تمام توان آنان را یاری کرد.
آیت الله ایمانی اشاره ای کوتاه به سفر رییس جمهوری اسلامی به کشورهای اروپایی هم کرد و بر لزوم حفظ هوشیاری بیشتر در مناسبات بین المللی تاکید نمود و خاطر نشان کرد: در این موارد باید هوشیار بود که ایران دروازه ورود کالای مصرفی این کشورها نشود. / ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.