رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

گسترش فضای ورزشی ویژه بانوان در فارس

۱۶:۰۱ - ۲۰۱۶/۰۱/۳۱

گسترش فضای ورزشی ویژه بانوان در فارس

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: ورزش بانوان در استان فارس دچار ضعف‌های امکاناتی بسیاری است و مسئولان باید برای بانوان مکان‌های ویژه‌ای را احداث کنند.

آیت‌الله اسدالله ایمانی بعدازظهر امروز در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس، به اتفاق روسای اتحادیه‌های ورزشی و جمعی از ورزشکاران به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: ورزش بانوان در استان فارس دچار ضعف‌های امکاناتی بسیاری است و مسئولان باید برای بانوان ما که نماد عفاف و حجاب هستند مکان‌های ویژه‌ای را احداث کنند.

وی با اشاره به اینکه در تاسیس مکان‌های مناسب ویژه بانوان خیرین این استان می‌توانند کمک شایانی کنند خاطرنشان کرد: تاسیس مکان‌های ویژه در تمام نقاظ شهر برای ورزش و پرکردن اوقات فراغت بانوان، می‌تواند بسیاری از مشکلات شهری را از جمله ترافیک و خیابان‌گردی‌ها را حل کند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه اسلام به ورزش و جوانان بسیار اهمیت داده است افزود: جوانان سرمایه‌های هر کشوری هستند و باید در استفاده از این سرمایه‌های ارزشمند برنامه‌ریزی درستی صورت گیرد.

آیت‌الله ایمانی با اشاره به اینکه در قرآن کریم خداوند زمانی که می‌خواهند از حرکتی بزرگ یاد کنند نام جوان را می‌آورند عنوان کرد: جوان آغازگر رشد، توسعه و سازندگی هر کشوری است و باید از آن‌ها استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه آغاز انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس به وسیله حرکت و همت جوانان کشور به پیروزی رسید اظهار داشت: دشمن برای تخریب و گمراه‌کردن جوانان کشور ایران بسیار هزینه کرده و مسئولان باید هوشیار و آگاه باشند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه رهبر انقلاب به‌طور مرتب سفارش می‌کنند که باید از جوانان مومن و انقلابی بیشتر استفاده شود گفت: در زمینه‌های مدیریتی باید بیشتر به جوانان اعتماد کرد و کارها را به نیروهای جوان سپرد./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.