رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

افتتاح سامانه ارتباطی مردم فارس با رئیس جمهور

۰۸:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۹

افتتاح سامانه ارتباطی مردم فارس با رئیس جمهور

سامانه ارتباطی مردم و رئیس جمهور عصر امروز با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، نماینده فارس در مجلس خبرگان رهبری و استاندار فارس به طور رسمی افتتاح شد.

در این مراسم که در باشگاه رفاهی دانشگاه شیراز برگزارشد، پس از افتتاح رسمی سامانه سامد که با شماره تلفن ۱۱۱ امکان دسترسی به آن است، آیت‌الله سیدعلی اصغر دستغیب نماینده مردم فارس در خبرگان رهبری و تولیت شاهچراغ(ع) به همراه سیداحمدرضا دستغیب نماینده مردم شیراز پاسخگوی چند تماس‌ مردمی بودند.

همچنین محمدشریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور نیز پس از بازدید از بخش‌های مختلف این سایت علاوه بر پاسخگویی به چند تلفن در جریان روند پاسخگویی و ثبت درخواست‌های مردمی این سامانه در آستانه سفرهیئت دولت به استان فارس قرار گرفت.

استاندار فارس در حاشیه این مراسم در سخنانی اظهار داشت: در این مرکز، یک‌هزار و ۲۰۰ نیرو در سه نوبت کاری توسط ۴۰۰ دستگاه رایانه، درخواست‌ها و مطالبات مردم را در طول سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان فارس را ثبت می‌کنند.

سیدمحمداحمدی با بیان اینکه این مرکز در باشگاه فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز استقرار یافته است، بیان کرد: سامانه سامد ویژه سفر شانزدهم رئیس جمهور، تا دو روز بعد از پایان این سفر رئیس‌جمهور‌ فعال است.

وی گفت: مردم استان فارس از هر نقطه‌ای می‌توانند بدون گرفتن کد با تلفن ۱۱۱ تماس گرفته و انتقادات، پیشنهادات و مشکلات خود را با رئیس جمهور در میان بگذارند.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: سایت سامد ویژه سفر رئیس جمهور در محیطی وسیع با تعداد پرسنل بالا برای حفظ کرامت انسانی مردم و جلوگیری از ارائه نامه‌های مکتوب فعال شده است./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.