رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

امضای تفاهم‌نامه اتاق اصناف فارس با کارشناسان دادگستری

۱۲:۰۲ - ۲۰۱۶/۰۲/۰۵

امضای تفاهم‌نامه اتاق اصناف فارس با کارشناسان دادگستری

رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: اتاق اصناف فارس با کارشناسان دادگستری تفاهم‌نامه امضا کرده است.

خسرو فروغان امشب در اجلاس فوق‌العاده اعضای اتاق اصناف فارس، اظهار داشت: با توجه به کارهای ابتکاری که در استان‌های دیگر نمونه و مشابهی ندارد، امسال اتاق اصناف استان فارس رتبه نخست را در کشور به دست آورده است.

وی همچنین با بیان اینکه برای اموری مانند برنامه‌ریزی، بازرسی، نظارت، فناوری اطلاعات و مالی کمیسیون‌های ۱۲ گانه در اتاق اصناف فارس ایجاد شده است، یادآوری کرد: کمیسیون نظارت اتاق اصناف این استان که امسال در کشور رتبه سوم را در میان سایر استان‌ها به دست آورده، در سال جاری ۱۴۴ مصوبه داشته است.

این عضو هیئت‌رئیسه اتاق اصناف فارس، افزود: برنامه در دست اقدام اتاق اصناف فارس، تنظیم و تصویب آئین‌نامه‌های مالی، اداری، استخدامی، اداری، آموزشی و تشکیلاتی اتحادیه‌های صنفی به استناد بند ب ماده ۳۷ قانون نظام صنفی است.

وی بابیان اینکه ۸۵ اتحادیه صنفی در این استان وجود دارد، اعلام کرد: از ابتدای سال جاری ۷۵ اتحادیه در فارس مورد بازرسی قرار گرفته است.

فروغان همچنین با اشاره به تشکیل شورای راهبردی اصناف استان فارس، گفت: با کارهای انجام‌گرفته در اتاق اصناف تا پایان امسال هیچ صنف شناسایی نشده در استان فارس وجود نخواهد داشت.

رئیس اتاق بازرگانی فارس در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به راه‌اندازی سایت اطلاعات شهری لیمو در اتاق اصناف فارس، یادآوری کرد: در حال ایجاد واحد بین‌الملل درخور شان این استان در اتاق اصناف فارس هستیم.

 در این اجلاس همچنین از سوی روسای اتحادیه‌های صنفی اعلام شد در سال جاری ۳۵ پروانه خشکبارفروشی به سبب مشکلات مالیاتی باطل‌ شده و نیز از سال گذشته تاکنون بیش از ۴۰ نمایشگاه خودرو تعطیل یا پروانه آن‌ها باطل شده است./فارس

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.