رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اجرایی شدن مصوبات سفر دولت به فارس تا سال ۹۶

۱۹:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۹
دکتر روحانی در بدو ورود به شیراز مطرح کرد

اجرایی شدن مصوبات سفر دولت به فارس تا سال ۹۶

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در بدو ورود به استان فارس در فرودگاه شهید دستغیب شیراز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:در این سفر همه مواردی که برای استان فارس در طول سال‌های ۹۴ و ۹۵ و بخشی از سال ۹۶ مد نظر قرار گرفته، مورد توجه خواهد بود که بخشی از آن‌ها را در سخنرانی در جمع مردم و بخش دیگر را در جلسه شورای اداری مطرح خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در بدو ورود به استان فارس در فرودگاه شهید دستغیب شیراز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برای من و هیئت همراه جای بسی افتخار است که در این روز میهمان مردم فرهنگ‌دوست شیراز هستیم.

رئیس جمهور افزود: استان فارس استان حائز اهمیتی در جنوب کشور بوده و داری استعدادها و قابلیت‌های فراوانی است.

وی خاطرنشان کرد: استان فارس و شهر شیراز مرکز علم، دانش، مرکز ادب و فرهنگ و تمدن و پایگاه بزرگ معنوی برای کشور است که از این رو حرم سوم اهل‌بیت(ع) نامیده شده است.

حجت‌الاسلام روحانی با اشاره به وجود آرامگاه حافظیه و سعدیه در شیراز تصریح کرد: استان فارس با دارابودن تخت‌جمشید و پاسارگاد مرکز تمدن باستانی است.

رئیس جمهور در خاتمه ضمن اشاره به فعالیت عشایر غیور در استان فارس، پیرامون مصوبات و طرح‌های دولت برای توسعه بیش از پیش استان فارس اظهار داشت: در این سفر همه مواردی که برای استان فارس در طول سال‌های ۹۴ و ۹۵ و بخشی از سال ۹۶ مد نظر قرار گرفته، مورد توجه خواهد بود که بخشی از آن‌ها را در سخنرانی در جمع مردم و بخش دیگر را در جلسه شورای اداری مطرح خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: نظرات مردم و مطالبات مردم را می‌شنویم و امیدواریم که این سفر برای همه مردم خیر و برکت همراه داشته باشد.

دیدار با روحانیون، علما، سرمایه‌گذاران، برگزیدگان و خانواده شهدا و ایثارگران از جمله برنامه‌های رئیس‌‌جمهور در این سفر است.

حجت‌الاسلام روحانی را در این سفر دوروزه محمد نهاوندیان رئیس‌دفتر رئیس‌‌جمهور، حسین فریدون مشاور ارشد رئیس‌‌جمهور و معاونان رئیس‌‌جمهور در امور زنان و خانواده، حقوقی و امور مجلس و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و جمعی دیگر از اعضای هیئت دولت همراهی می‌کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.