رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

توجه ویژه رئیس جمهور و دولت به مساله خشکسالی و تولید و کار در فارس

۲۰:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۹
امام جمعه شیراز خواستار شد

توجه ویژه رئیس جمهور و دولت به مساله خشکسالی و تولید و کار در فارس

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت:رسیدگی به مسأله خشکسالی و مسأله‌های مختلف صنعت و تولید در این استان و کار و تلاش مورد توجه جدی قرار گیرد.

آیت‌الله اسدالله ایمانی صبح امروز پیش از سخنان رئیس‌جمهور در جمع پرشور مردم ولایت‌مدار استان فارس در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) اظهار داشت: رئیس‌جمهور گرامی حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به شیراز، حرم سوم اهل بیت(ع) در ایران و مهد تمدن و فرهنگ ایران‌زمین و مهد تمدن اسلامی، شهر اولیاء و بزرگان و برج‌الاولیا و دارالسلام خوش آمدید.

وی با بیان اینکه مردم شیراز و استان فارس بی‌صبرانه در انتظار چنین لحظاتی بودند افزود: شیراز با مردمی خونگرم، غیور، مؤمن و حاضر در صحنه با حرکت در خط اعتدال و امید نسبت به آینده حرکت می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به اینکه این استان توفیق داشت در سال ۹۳ در دوران دولت یازدهم میثاقی امضا کند خاطرنشان کرد: این میثاق‌نامه حمایت مسئولان از صنعت و تولید و کار ایرانی و مراکز صنعتی را به طور رسمی اعلام کرد.

آیت‌الله ایمانی تصریح کرد: در آغاز امسال مسئولان استان چنین حمایتی را به رهبر معظم انقلاب بیان کردند تا در عمل در سال همدلی و هم‌صدایی چنین مسائلی را دنبال کنند چراکه این مسأله راهبردی علمی برای نجات کشور از گرفتاری‌ها و گردنه‌های مختلف است.

وی عنوان کرد: امروز شاهد حضور رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت آن هم در کنار دو حرم مطهر از فرزندان حضرت موسی‌بن‌جعفر احمدبن‌موسی(ع) معروف به امین ولایت و حضرت محمدبن‌موسی(ع) معروف به میرعابد با حضور پرشور مردم هستیم.

امام جمعه شیراز بیان کرد: مردم استان فارس امیدوارنداین سفر مبارک همانند ۱۵ سفر گذشته هیئت دولت که برای استان‌ها همراه با برکت بوده برای استان فارس نیز برکت را همراه داشته باشد و رسیدگی به مسأله خشکسالی و مسأله‌های مختلف صنعت و تولید در این استان و کار و تلاش مورد توجه جدی قرار گیرد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.