رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حضور گسترده مردم در راهپیمایی نشانه آمادگی آنها برای انتخابات است

۲۱:۰۲ - ۲۰۱۶/۰۲/۱۲
امام جمعه شیراز:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی نشانه آمادگی آنها برای انتخابات است

نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه آمادگی آنها برای حضور حماسی در انتخابات جمعه هفتم اسفند ۹۴ است.

آیت الله اسدالله ایمانی پنجشنبه در گفت و گو با  ایرنا افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی نشانه آن است که مردم با حضور در انتخابات حماسه خواهند آفرید و با مشارکت خود نظام اسلامی را تقویت می کنند. 
نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان این که راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۴ پرشورتر از راهپیمایی سال های قبل برگزار شد، گفت: اقشار مختلف مردم از ساعت ها قبل از آغاز راهپیمایی در مسیر اعلام شده حضور یافته بودند. 
وی اظهار کرد: حضور گسترده مردم در این راهپیمایی این پیام را به مردم دنیا به همراه دارد که ما تا آخر ایستاده ایم و از انقلاب صیانت می کنیم.
آیت الله ایمانی ادامه داد: ملتی که ۳۷ جشن مردمی را در سال های پس از پیروزی انقلاب برگزار کرده است، همه ساله با حضور پرشور در راهپیمایی بر این نکته تاکید کرده است که هر دستی را که به قصد تعرض به کشور دراز شود قطع می کند و هر توطئه را خنثی می کند. 
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان جمعه هفتم اسفند ۹۴برگزار می شود. 
** پیام قدردانی نماینده ولی فقیه در استان فارس از مردم 
نماینده ولی فقیه در استان فارس همچنین در پایان راهپیمایی ۲۲ بهمن در پیامی ازحضور باصلابت، باشکوه، گسترده و آگاهانه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی قدردانی کرد. 
در پیام آیت الله ایمانی آمده است: حضور حماسی تان، حمایت و تاییدی بر اسلام و قرآن و انقلاب است؛ آفرین بر همت و عزم راسخ تان در وفاداری به انقلاب اسلامی و ارزش های مقدس آن.
امام جمعه شیراز در این پیام افزوده است: مردم همیشه در صحنه! شیرینی حضور گرم تان یک بار دیگر بر جان و دل نشست و بغض و خشم استکبار جهانی را دو چندان کرد و شما با زبان عمل، بر دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب فریاد برآوردید که: 'موتوا بِغَیظِکُم' از این خشم و ناراحتی بمیرید!
این پیام می افزاید: اینجانب سجده شکر برای خدای متعال بر زمین می گذارم و تقدیر و تحسین از حضور گسترده و با صلابت شما در یوم الله ۲۲ بهمن دارم.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.