رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

زمان بیشتر برای رفع مشکلات معلمان

۲۲:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۹
علی اصغر فانی بیان کرد

زمان بیشتر برای رفع مشکلات معلمان

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه نماینده معلمان در دولت هستم گفت: مشکلات بحق معلمان را پیگیری می کنم اما باید توجه داشت که با توجه به مشکلات اقتصادی موجود، رفع این مسائل نیاز به زمان بیشتری دارد.

علی اصغر فانی  در حاشیه دیدار با دانش آموزان درودزن مرودشت فارس درنخستین روز سفر استانی دولت به این استان افزود: ما به دنبال بهبود وضعیت موجود هستیم و معلمان با خویشتنداری، ما را در تحقق این امر کمک می کنند.

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: امیدواریم روزی برسد که با افتخار این مشکلات را پشت سر گذاشته باشیم و همکاران عزیز ما با انگیزه بالاتری به کارشان ادامه دهند.

این عضو کابینه همچنین در دیدار با دانش آموزان حادثه دیده درودزن گفت: از طریق وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مشکلات بیمه و درمان دانش آموزان حادثه درودزن را با جدیت پیگیری می کنم.

فانی در این دیدار که در اردوگاه شهید دستغیب شیراز صورت گرفت، با تاکید بر ضرورت حل مشکلات این دانش آموزان اظهار کرد:دانش آموزان حادثه دیده درودزن خواستارشتاب بخشی به روند درمان، وضعیت اشتغال و بیمه خود هستند که این موضوعات را ازطریق وزارت خانه های بهداشت، درمان و تعاون پیگیری خواهم کرد.

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: هر کاری برای این دانش آموزان نجیب انجام شود کم است، بنابراین برای حل مشکلات این دانش آموزان باید تلاش کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس نیز با تاکید بر تعهد آموزش و پرروش در رسیدگی به دانش آموزان حادثه دیده درودزن گفت: نجابت دانش آموزان و خانواده های آنها مسوولیت ما را سنگین تر می کند.

حمیدرضا آذری افزود: از بدو ورود به آموزش و پرورش فارس به عنوان مدیرکل، یک نفر را مامور رسیدگی به مسائل و مشکلات دانش آموزان درودزنی کرده ام.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: پنجشنبه و جمعه هر هفته یک دستگاه مینی بوس این دانش آموزان را به باشگاه فرهنگیان می آورد تا آنها در کلاس های فوق برنامه مانند شیمی و فیزیک شرکت کنند و معلم اختصاصی در برخی دروس برای آنها مامور کرده ایم و از هفته آینده نیز به منظور زیارت امام رضا (ع) به مشهد مقدس اعزام می شوند. 

آذری گفت: بهترین معلمان در باشگاه فرهنگیان به این گروه از دانش آموزان در پایان هر هفته درس می دهند و درنهایت یکی از این دانش آموزان در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی قبول شد./ایرنا

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.