رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان جهرم اختصاص یافت

۲۳:۰۴ - ۲۰۱۵/۰۴/۲۹
وزیر راه و شهرسازی در جهرم:

۷۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان جهرم اختصاص یافت

وزیر راه و شهرسازی گفت: ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی جهرم اختصاص یافت که این رقم نسبت به سال گذشته رشدی صد در صدی داشته است.

عباس آخوندی به همراه رئیس سازمان مجری تأسیسات و ساختمان‌های دولتی کشور،  هوشنگ عشایری مدیرکل راه و شهرسازی فارس، محمدرضا رضایی نماینده جهرم در مجلس شورای اسلامی و جمعی دیگر از مدیران و مسئولان کشوری و استانی پس از بازدید از پروژه‌های شهرستان جهرم اظهار داشت: بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی جهرم یک مجموعه تخصصی و فوق تخصصی است و میتواند هم کارکردی آموزشی و هم درمانی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه این بیمارستان از بیمارستان‌های بسیار مهم منطقه است،گفت: عملیات اجرایی ساخت این بیمارستان ۶ سال است که آغاز شده اما تاکنون به پایان نرسیده که ما سعی داریم هر چه زودتر این پروژه را به اتمام رسانده و از آن بهره‌برداری کنیم.

وزیر راه وشهرسازی پیشرفت فیزیکی این پروژه را ۴۰ درصد اعلام کرد و اظهارداشت: با اعتباراتی که امسال برای این پروژه در نظر گرفته شده امید است شاهد اجرای سریع‌تر مراحل ساخت آن باشیم.

آخوندی افزود: امسال ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای بیمارستان ۲۰۰تختخوابی جهرم دیده شده است که این رقم نسبت به سال گذشته رشدی صد در صدی داشته است./تسنیم

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.