رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برگزاری پنجمین همایش ملی کودک و نوجوان با محوریت رمان در شیراز

۱۴:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۳

برگزاری پنجمین همایش ملی کودک و نوجوان با محوریت رمان در شیراز

سعید حسام‌پور، دبیر پنجمین همایش ملی ادبیات کودک و نوجوان از برگزاری پنجمین همایش ملی ادبیات کودک و نوجوان با محوریت رمان نوجوان در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت (۱۳۹۴) در دانشگاه شیراز خبر داد.

سعید حسام‌پور دبیر پنجمین همایش ملی ادبیات کودک و نوجوان گفت: این همایش با محوریت رمان نوجوان به مدت سه روز با حضور شخصیت‌های برجسته و صاحب نظر ایران و جهان طی روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه در دانشگاه شیراز برگزار می شود. 
  
وی افزود: پروفسور جان استیونز از محققان برجسته جهان در حوزه ادبیات کودک برای نخستین بار به ایران آمده و در مراسم افتتاحیه این همایش سخنرانی می کند. همچنین پروفسور اولریس مارزلف نیز از جمله مدعوین و سخنرانان پنجمین همایش ملی ادبیات کودک است. 

حسام پور همچنین به دیگر مدعوین و سخنرانان این همایش اشاره کرد و گفت: همچنین مهدی حجوانی، شهرام اقبال‌زاده، حمیدرضا شاه‌آبادی، محسن هجری، فریدون عموزاده خلیلی، مرتضی خسرونژاد، سحر ترهنده، علی‌اصغر سیدآبادی و حسین شخ‌الاسلامی نیز در این همایش حضور خواهند داشت. 

دبیر پنجمین همایش ملی ادبیات کودک و نوجوان، در ادامه به برپایی نشست‌های مختلف در این همایش اشاره کرد و گفت: در این همایش نشست‌هایی چون «ایدئولوژی و رمان نوجوان»، «تفکر و رمان نوجوان»، «بررسی‌های نظری»، «بررسی کتاب‌های تصویری داستانی»، «رسانه و رمان نوجوان» و «بررسی‌های تطبیقی و ترجمه» و دو نشست‌ تخصصی «بررسی آثار جمشید خانیان» و «بررسی آثار علی مفاخری» برپا می شود. 
  
حسام پور همچنین اضافه کرد: در پایان همایش نیز نتایج جشنواره پژوهش اعلام و گواهی شرکت در همایش به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد. البته بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی شیراز نیز از برنامه‌های جنبی این همایش است. 
  

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.