رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برای چندمین بار شهرداری شیراز اعلام می‌کند دیگر به صورت رایگان زمین در اختیار کسی قرار نمی‌دهد

۱۷:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۳
شهردار شیراز :

برای چندمین بار شهرداری شیراز اعلام می‌کند دیگر به صورت رایگان زمین در اختیار کسی قرار نمی‌دهد

شهردارشیراز گفت : آورده شهرداری شیراز در پروژه‌های بهداشتی، خدماتی و درمانی صدور پروانه رایگان است تا در مقابل آن پرسنل شهردای بتوانند خدمات دریافت کنند.

علیرضا پاک‌فطرت ظهر امروز در آئین تکریم و تجلیل از کارگران نمونه شهرداری شیراز با اشاره به سخن پیامبر گرامی اسلام(ص) در اهمیت جایگاه کارگران مبنی بر اینکه من دست کارگر را می‌بوسم اظهار داشت: تعریف از کارگر ساده نیست و باید برای این قشر زحمتکش ارزش قائل بود.

وی افزود: اگر در هر کشوری به نیروهای کار یا همان کارگران توجه شود آن کشور هم از نظر سیاست داخلی و هم از نظر سیاست خارجی پیشرفت می‌کند.

پاک‌فطرت با ابراز تأسف از اینکه هر سال تعدادی از کارگران فضای سبز و پسماند شهرداری شیراز به دلیل تصادفات جان خود را از دست می‌دهند تصریح کرد: باید هم کارگران و هم شهرداری شیراز به مسائل ایمنی کارگران توجه ویژه داشته باشد.

وی با بیان اینکه دو سوم پرسنل شهرداری شیراز قشر کارگران هستند عنوان کرد: در چند سال گذشته از نظر بهداشت و لباس بیشتر به وضعیت کارگران شهرداری شیراز رسیدگی شده است.

شهردار شیراز با اشاره به اینکه برای نخستین بار شورای اسلامی شهر شیراز مصوب کرده است که شهرداری شیراز یک مجتمع آموزشی تخصصی و مدرن برای نیروهای شهرداری بسازد بیان کرد: این مجتمع به قشر کارگری شهرداری و کارمندان شهرداری شیراز خدمات خوبی ارائه می‌دهد.

پاک‌فطرت با بیان اینکه تا شش ماه آینده کلنگ مجتمع آموزشی تخصصی کارکنان شهرداری شیراز به زمین زده می‌شود اظهار داشت: این مجتمع ظرف مدت دو سال ساخته می‌شود و در اختیار این افراد قرار می‌گیرد.

وی با یادآوری اینکه برای چندمین بار شهرداری شیراز اعلام می‌کند دیگر به صورت رایگان زمین در اختیار کسی قرار نمی‌دهد گفت: آورده شهرداری شیراز در پروژه‌های بهداشتی، خدماتی و درمانی صدور پروانه رایگان است تا در مقابل آن پرسنل شهردای بتوانند خدمات دریافت کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.