رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

سطح کیفی بالا رالی خاورمیانه در شیراز / اعلام جزئیات مسابقات

۱۱:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۶
نایب رییس فدراسیون اتومبیلرانی :

سطح کیفی بالا رالی خاورمیانه در شیراز / اعلام جزئیات مسابقات

نایب رییس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی گفت: رالی خاورمیانه (مرک ) مطابق با استاندارد های جهانی و درسطح کیفی بسیار بالایی در شیراز برگزار می شود.

طاها یزدانی شامگاه سه شنبه در کنفرانس خبری بیان داشت: در این رقابتها ۱۲ شرکت کننده خارجی از کشورهای لبنان کویت ، قطر و امارات حضور دارند و از ایران نیز لاله صدیق و حسن اکبر نژاد با خودروهای میتسوبیشی شرکت می کنند.

نایب رییس این فدراسیون در پاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر اینکه با تغییرات در فدراسیون آیا تاثیری در آینده رالی خاورمیانه خواهد داشت ،گفت : با تغییر رییس فدراسیون تاثیری در آینده رالی خاورمیانه ایجاد نخواهد کرد .

در این نشست همچنین لاله صدیق تنها شرکت کننده زن ایرانی در این رقابتها افزود :بیش از یک دهه در این رشته فعالیت دارم و خرسند هستم که به عنوان نماینده ایران حضور دارم .

صدیق اظهار امیدواری کرد نماینده شایسته ای از طرف بانوان ایران در این رقابتها باشد. 

حسن اکبر نژاد دیگر نماینده شرکت کننده از ایران هم گفت :از تیم یوتاب بال با خودرو میتسوبیشی منقش به یوزپلنگ ایرانی در این رقابت شرکت می کنم و امیدوارم نمایندگان ایران در این رالی بهترین نتیجه را کسب کنند .

هانی شعبان مدیر مسابقات رالی خاور میانه نیز در این نشست با ابراز خرسندی از اینکه ایران توانست در مرحله کاندیداتوری با امتیازات بالا میزبانی این رقابتها را کسب کند اظهار داشت :از تلاش دولت جمهوری اسلامی ایران در برگزاری این رقابت ها قدردانی می کنم و امیدوارم با کیفیت بسیار بالایی برگزار شود .

شعبان در ادامه افزود: یکی از شاخصه های ویژه این رقابتها تفاوت در تنوع خودرو و مطابق با استاندارهای جهانی اتومبیلرانی است 

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.