رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بیشترین جرایم ارتکابی در فارس مربوط به مواد مخدر، قتل ، ضرب و جرح و سرقت است

۱۹:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۶
رییس کل دادگستری فارس:

بیشترین جرایم ارتکابی در فارس مربوط به مواد مخدر، قتل ، ضرب و جرح و سرقت است

رییس کل دادگستری استان فارس گفت:بر اساس آمار موجود بیشترین جرایم ارتکابی در این استان به ترتیب در ارتباط با مواد مخدر، قتل ، ضرب و جرح و سرقت است.

علی القاصی مهر ، روز چهارشنبه در حاشیه آیین معارفه رییس دادگستری شهرستان کازرون در گفت و گو با ایرنا افزود:رسیدگی و برخورد سریع با جرایمی که مردم از آن رنج می برند در دستور کار ویژه همکاران ما در مجموعه قضایی استان فارس قرار دارد .

وی افزود:ساز وکارهایی در مجموعه قضایی فارس ایجاد کرده ایم تا از زمان رسیدگی به پرونده های این گونه جرایم تا اجرای حکم توسط قضات مربوطه ، روند قضایی آن با دقت پیگیری و مدیریت شود. 

القاصی مهر اظهار کرد:تلاش دست اندرکاران مجموعه قضایی استان فارس ایجاد امنیت در جامعه از طریق شتاب بخشیدن به روند رسیدگی به پرونده های جرایم مختلف و کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از این جرایم است. 

وی بدون اشاره به آمار مشخصی گفت:در سال ۹۳ ورودی های پرونده ها به مجموعه قضایی استان فارس در برخی از جرایم بین سه تا چهار درصد و در بعضی از جرایم تا ۱۰ درصد کاهش یافت.

در این آیین سید ابراهیم موسوی به عنوان رییس دادگستری شهرستان کازرون معرفی و از خدمات کاظم اکرمی رییس پیشین این نهاد تقدیر شد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.