رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

شیراز بهترین مسیرهای مسابقه رالی بین‌المللی را دارد

۱۸:۰۵ - ۲۰۱۵/۰۵/۰۷

شیراز بهترین مسیرهای مسابقه رالی بین‌المللی را دارد

مسئول رالی بین‌المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت‌: رانندگان خارجی و ناظران بین‌المللی معتقدند که شیراز بهترین مسیرهای مسابقه رالی بین‌المللی را دارد.

حسین نبوی  با اشاره به حضور تیم‌های مطرح خاورمیانه در مسابقه رالی بین‌المللی شیراز اظهار داشت: ۱۱ تیم خارجی و ۱۱ تیم ایرانی برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کردند و برای تست فنی وارد شیراز شدند.

وی در مورد پیشرفت سطح مسابقات در مقایسه با سال گذشته گفت: با حضور ناصر العطیه و خالد القاسمی سطح مسابقات بسیار ارتقاءیافته و امید است که رانندگان ایرانی از تجارب این دو قهرمان جهانی استفاده کنند و در کنار رانندگان خارجی فرصت رقابت در یک مسابقه بین‌المللی را کسب کنند.

مسئول رالی بین‌المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی درباره بازدید رانندگان و ناظران از مسیر مسابقه عنوان کرد: در بازدید رانندگان و ناظران از مسیرهای مسابقه همه اذعان داشتند که شیراز بهترین مسیر‌های رالی بین‌المللی خاورمیانه را دارد.

وی عنوان کرد: در این مسابقه سعی شده است که در کنار بالا بردن کیفیت مسابقه در موضوع توریسم ورزشی نیز اقداماتی انجام شود.

نبوی با اشاره به نظر نائب رئیس فدراسیون جهانی اتومبیل‌رانی در مورد سطح کیفی رانندگان ایرانی گفت: ناصر خلیل العطیه نظر مساعدی نسبت به ایران دارد و قرار است به ایران سفر کند.

وی در مورد استقبال مردم شیراز از این مسابقه نیز گفت: حضور پرشور و بی نظیرمردم شیراز در مراسم افتتاحیه برای رانندگان خارجی و ناظران بین‌المللی بسیار جالب‌توجه بود.

نبوی درباره نفرات برتر دور سوم مسابقه رالی بین‌المللی خاورمیانه خاطرنشان کرد: به نظر من رقابت برای کسب مقام نخست در دور سوم مسابقات خاورمیانه بین ناصرالعطیه و خالد القاسمی است.

وی با اشاره به حضور پرشور رانندگان ایرانی در این دوره از مسابقات گفت: اگر به ورزشکاران ایرانی به‌ اندازه رانندگان خارجی امکانات بدهیم بدون تردید عناوین برتر را از آن خود می‌کنند.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.