رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

لطفا به جای تلاش برای ابقا سید یحیی هاشمی و دکتر ایمانیه فکری به حال سربازان احمدی نژاد در بدنه سیاسی فارس کنید !

۲۱:۰۸ - ۲۰۱۶/۰۸/۰۴
جناب آقای پژوهش،فصل تغییرات رو به پایان است ؛

لطفا به جای تلاش برای ابقا سید یحیی هاشمی و دکتر ایمانیه فکری به حال سربازان احمدی نژاد در بدنه سیاسی فارس کنید !

جناب آقای پژوهش عزیز به عنوان دوست و حامی شما امید داریم که در رویه پیش رو تجدید نظر کرده و به آغوش حامیان دولت و اصلاح طلبان برگشته و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید گام هایی مانا را با حمایت اصلاح طلبان ، رسانه ها و حامیان دولت بردارید.

به گزارش صبح شیراز ، دیروز سومین سال از دولت روحانی تمام شد و وارد چهارمین و آخرین سال از دولت تدبیر و امید به ریاست دکتر حسن روحانی و به پشتوانه حمایت و دفاع اصلاح طلبان و رای مردم شدیم.

معمولا سال چهارم هر دولتی مربوط می شود به جمع بندی عملکرد.اما در مظلومیت این دولت همین بس که متاسفانه هنوز در استان ها نیروهایی که هیچ اعتقادی به این دولت و رئیس جمهور ندارند در مسند کار هستند.

متاسفانه در فارس هنوز بخشی از فرمانداران ، معاونان فرماندار و بخشداران سربازان وفادار احمدی نژاد هستند که هنوز اداره کل سیاسی استانداری فارس فکری به حال تغییر آنها نکرده است .

 شنیده ها حاکی از آن است که سید یحیی هاشمی مدیر کل سیاسی استانداری فارس مخالف اصلی این تغییرات بوده و هر موقع گزینه ای از سوی اصلاح طلبان و حامیان دولت برای انتصاب پستی سیاسی در فارس مطرح شده اداره کل سیاسی بهانه ای آورده و این گزینه ها را رد می کند .

متاسفانه پاشنه آشیل دولت تدبیر وامید در استان فارس حوزه سیاسی است که تحت رهبری مهندس پژوهش می باشد. با آمدن پژوهش به معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری فارس ، همگان گمان می کردند که در اولین فرصت سید یحیی هاشمی که از نیروهای بازنشسته سیستم و غیر همسو با دولت است سریعا عوض خواهد شد. اما متاسفانه چیزی که مورد تعجب همگان شد این بود که به مرور زمام حوزه سیاسی استانداری فارس بدست سید یحیی هاشمی افتاد. و حامی اصلی سربازان احمدی نژاد و عامل حذف یاران روحانی در فارس یکه تاز وصحنه گردان عرصه سیاسی فارس شد.

متاسفانه تمام تلاش این روزهای مهندس پژوهش ابقا سید یحیی هاشمی در مسند قدرت است. همچنین این روزها مهندس پژوهش بنا به دلایلی نامعلوم حامی دکتر ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز شده است . همین چند مدت قبل ایشان در اقدامی عجیب در جلسه ای به دفاع تمام قد از دکتر ایمانیه و طرح پزشک خانواده پرداخت. طرحی که از سوی کارشناسان و صاحب نظران مختلف انتقادات جدی بر پیکره آن وارد است .

 در آن روزها صاحب نظران سیاسی این اقدام پژوهش ( حمایت از طرح پزشک خانواده ) را در راستای مخالفت علنی با نمایندگان لیست امید شیراز می دانستند زیرا که نمایندگان لیست امید در شیراز انتقادات جدی را به عملکرد دکتر ایمانیه و طرح پزشک خانواده را مطرح کرده اند.

نکته مبهم قضیه این است که چه شده که پژوهش جهرمی و اصلاح طلب خوشنام دیروز چشمش را بر روی حضور چشمگیر سربازان احمدی نژاد در حوزه سیاسی فارس بسته و در مقابل دفاع هاشمی از آنان سکوت کرده و فقط در مقام دفاع از سید یحیی هاشمی ظاهر می شود ؟ چه شده است که پژوهش اصلاح طلب این روزها به رضایی کوچی نماینده اصولگرا و جبهه پایداری جهرم نزدیک شده است ؟ چه شده که این روزها پژوهش اصلاح طلب مدافع تمام قد دکتر ایمانیه عمود خیمه جبهه پایداری فارس و فرمانده سربازان احمدی نژاد در فارس شده است ؟

جناب آقای پژوهش بداند که فصل تغییرات رو به پایان است و حضور سربازان وفادار احمدی نژاد در بدنه سیاسی فارس و حمایت تمام قد سید یحیی هاشمی از آنان موجی از دلسردی را در بین حامیان دولت و اصلاح طلبان در فارس ایجاد کرده است . اگر واقعا دلسوز دولت و اصلاحات هستید باید هرچه سریعتر دست به تغییرات در حوزه سیاسی زده وگرنه با این موج دلسردی در بین حامیان دولت قطعا آرا دکتر روحانی در فارس در انتخابات آینده کاهش می یابد و آنوقت است که باید مقصر و زمینه ساز اصلی این کاهش آرا و دلسردی حامیان دولت مشخص شود و بدانید که تاریخ درباره عملکرد شما در آینده به خوبی قضاوت خواهد کرد.

جناب آقای پژوهش عزیز به عنوان دوست و حامی شما امید داریم که در رویه پیش رو تجدید نظر کرده و به آغوش حامیان دولت و اصلاح طلبان برگشته و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید گام هایی مانا را با حمایت اصلاح طلبان ، رسانه ها و حامیان دولت بردارید.

دیدگاه‌ها

دلسوز ۲۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴

من متاسفم براي خودم به عنوان يك اصلاح طلب كه شما رسانه جريان اصلاح طلب هستين .انتقاد خوبه نه اينجوري كه ذهن دوستان رو مخدوش كنين،شما شديم دايه مهربانتر از مادر و دلسوزيتان شده دلسوزي خاله خرسه.به نظر من ما در بدنه سياسي احزابمان شاخه تكفيري هم داريم چه اصولگرا چه اصلاح طلب كه شما هم تو اون دسته هستين و ما چوب بي فكري شما رو ميخوريم چون بيرون گود هستين و فقط فرمان ميديدامثال پژوهش ما رو از منجلاب و باتلاق فارس نجات دادن،بهتره الفباي مديريت سياسي رو مرور كنيد و پس سنجيده فكر وبعد اظهار نظر كنين.

ناشناس ۰۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵

برادر دلسوز

امثال پژوهش ما را از کدام منجلاب نجات داده اند؟؟

دانشجوی علوم پزشکی ۲۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴

مطلب عالی بود
این تیم استانداری روی تیم استانداری احمدی را سفید کرده است
احمدی هر چه بود علنا از ایمانیه حمایت نمی کرد اما بزرگان استانداری جدید ابایی ندارند علنا حمایت کنند

فرهادی ۲۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۴

هر کس این مطلب را نوشته خدا پدر و مادر ش را بیامرزد
همه طرفداران دولت از یحیی هاشمی دل پرخونی دارند

دودمان ۰۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵

توصيه شايسته اي است. اميدواريم جناب پژوهش مطلب شما را مشاهده كنند. ياداوري دوستانه اي كرده ايد.

رضایی ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵

ترا به خدا نگاهی به وضع مرودشت نمایید
بالاترین درصد آرا را به دولت روحانی شهرستان مرودشت با ۷۳ درصد آرا دادند.اما این شهر با سیاستهای جناب آقای هاشمی به جزیره ای تبدیل شده است که کماکان از نظر مردم این شهر احمدی نژاد رییس جمهور است.
حیدرزاده فرمانداری که هفته قبل تودیع شد نتوانست بیش از ۷ماه دراین شهر دوام بیاورد هرگزینه ای درراستای سیاستهای دولت به استانداری معرفی کرد به سد بزرگی همچون سید یحیی هاشمی برمی خوردومردم سرخورده شده اند.
دیری نخواهد پایید که متاسفانه و علیرغم میل باطنی حامیان دولت درانتخابات آینده شاید ۷۳ درصد آرا به رقیب روحانی خواهد رسی ودر آن صورت اصلی ترین دلیل رل باید در سیاستهای سید یحیی هاشمی و امثال ایشان دانست که دست در دست نماینده جبهه پایداری این شهرستان گام برمی دارد

ناشناس ۰۸:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۵

انتقاد خوب است ولی واقعا دکتر ایمانیه کار می کند و فوق العاده با انرژی.اشتباه هم دارد و بجز پیامبر و امامان آن هم به لطف خدا از گناه و اشتباه دورند. طرح سلامت خانواده در بیشتر دنیا اجرا می شود ولی در نحوه اجرا و بعضی مسائل باید تجدید نظر شود.البته کشکی در استان فارس در طرح های آزمایشی شرکت نمی کرد ولی چون چندین سال انجام شده در حال حاضر رها کردن اشتباه مضاعف است.البته در آموزش پرورش زمان آقای معافیان نیز نظام جدید آموزشی هم بود در سال ۱۳۸۱ و بهترین مدارس نظام جدید شد و سایر استان ها مدارس سطح پایین و بعد از مدتی ایشان معاون وزیر وقت آموزش و پرورش جناب آقای دکتر نجفی شدند

حسینی ۱۶:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۶

واقعا متاسفم که کسانی در مسند قدرت قرار گرفته اند که فقط نام اصلاح طلبی را با خود به یدک می کشند اما وقتی به قدرت میرسند به دلیل حب قدرت در زمین رقیب بازی می ‌کنند از جمله سید یحیی هاشمی و.......

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.