رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آغاز فروش ۱۸۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت قطار شهری شیراز

۰۹:۰۳ - ۲۰۱۵/۰۳/۰۷
اسدالله حاجی زمانی :

آغاز فروش ۱۸۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت قطار شهری شیراز

با تصویب شورای اسلامی شهر و تأیید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به زودی توزیع و فروش ۱۸۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت قطار شهری شیراز با سود روزشمار ۲۲ درصد آغاز می شود.

مدیرعامل سازمان قطار شهری شیراز و حومه با اشاره به اینکه بزودی اوراق مشارکت قطار شهری شیراز بفروش خواهد رسید گفت : با تصویب شورای اسلامی شهر و تأیید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به زودی توزیع و فروش ۱۸۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت قطار شهری شیراز با سود روزشمار ۲۲ درصد آغاز می شود.

اسدالله حاجی زمانی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: خریداران این اوراق از تخفیف هفت تا ۱۲ درصدی پرداخت عوارض شهرداری شیراز نیز برخوردار می شوند.

وی اظهار داشت: لایحه فروش اوراق مشارکت قطار شهری شیراز از سوی شهرداری شیراز پیشنهاد و پس از تصویب شورای اسلامی شهر به تأیید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده است.

حاجی زمانی ادامه داد: این اوراق چهار ساله، با نام و معاف از مالیات بوده که به زودی در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل قطار شهری شیراز بیان کرد: عاملیت فروش این اوراق را بانک صادرات ایران بر عهده داشته و در شعب منتخب این بانک در تاریخی که به زودی اعلام می شود عرضه خواهد شد.

پروژه قطار شهری شیراز و حومه که در شش خط تعریف شده اینک در فاز اول خط نخست بطول ۵/۱۰کیلومتر بطور روزانه در پنج ساعت کاری در مسیر میدانهای نمازی تا احسان در ایستگاههای مختلف به جابجایی شهروندان می پردازد.

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.