رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

معامله گران بگذارند شهر با آرامش در مسير پيشرفت گام بردارد

۰۹:۰۶ - ۲۰۱۷/۰۶/۱۳
محمد شایانی

معامله گران بگذارند شهر با آرامش در مسير پيشرفت گام بردارد

وکیل پایه یک دادگستری

"بنام آن که جان را فکرت آموخت"
انتخابات شورای اسلامی شهر شیراز با همه فراز و  فرودهاي آن پايان يافت.بگذریم که عده ای با وجود اینکه مردم به آن ها(نه)گفتند سعي داشتند منتخبین لیست امید را از گردونه خارج کنند که تأئید صحت انتخابات توسط هیات نظارت استان آب سردي بر پيكره ي انها ریخت. ليكن اين جماعت دست بردار نبوده و با بي اعتنايي به انتخاب مردم دوباره نسخه های جدیدي براي منتخبین مردم شریف شیراز می پیچند از جمله این که
١.اعضاي ليست امید تخصص ندارند.
٢.شهرداری بدهکار است و شهردار اعلام کرده بدهی بیش از نهصد میلیون تومان پرداخت نشود بگذارید شهردار جدید پرداخت نماید .
۳.بعضی از منتخبین به دنبال ابقا شهردارفعاي هستند،. 
و قص علي هذا
مع الوصف لازم است در پاسخ به این گونه جوسازی های غیر اخلاقی و جهت تنوير افکار عمومی مطالبي به شرح ذيل معروض دارم:
١.منتخبین مردم شریف شیراز افرادی با سابقه روشن، پاک دست،متعهد،متخصص در حوزه های مختلف هستند.
٢.از نظرات سازنده و تخصصی گروه های مختلف جهت توسعه همه جانبه شهر استفاده خواهند نمود.

٣.اينكه عده ای بخواهند به عناوین مختلف وبا لطایف الحیل در کار نمایندگان مردم دخالت و نسخه اي برای آنان بپیچند با شناختی که از نمایندگان منتخب وجود دارد با منش آنان سازگار نبوده و مصداق زيره به كرمان بردن است .كما اينكه از منتخبین لیست امیدانتظارمی رود،با تدبیر و تعقل ضمن حفظ انسجام درونی خود شهرداری انتخاب نمایند که با توجه به بزرگی شهر،شهردار بزرگي باشد:
١.شهرداري که دارای برنامه روشن باشد و با برنامه ریزی دقيق و با اشراف كامل نسبت به نيازهاي شهر و توجه به موضوعات مختلف اجتماعی ،فرهنگی ،اقتصادی ، مالی ومحیطی از  نقطه نظرات افراد متخصص استفاده نمايد.
٢.شهرداري كه به اين مهم توجه نمايد كه مردم شهر انتظار دارند که همراه شوند،مشارکت کنند و بخشی از تلاش باشند و به شهرداري نياز دارد كه الهام بخش و بر انگیزاننده باشد،کسی که برای شهربایستد وبرای بزرگی آن تلاش کند.
٣.نیاز است شهرداري منصوب شود كه تمامی پاسخ ها و راه حل هارا داشته باشد.شهردار بزرگ تدارک دهنده مسیر و حركت بوده ودر کنار بهره گیری از مشاورين متخصص هر حوزه،نخبگان دانشگاهی را در اجرای برنامه هاي شهري دخيل كند و مدیران توانمند،باهوش،شایسته و مسئولیت پذير را جهت نيل به مقاصد عالي به كار گمارد.
٤.شهردار بزرگ باید بتواند اقناع و اجماع،اقدام وعمل و آمادگي جهت اتخاذ تصميمات مهم در شرايط سخت را سرلوحه  کار خود قرار داده و امانتدار،صادق ،بااخلاق و دلسوز مردم باشد.

و در پايان اينكه 
اولا شهردار بزرگ،به شهر صرفا به عنوان مجموعه اي از پروژه هاي عمراني نمينگرد
ثانيا منتخبین مردم فریب اظهارات شاذ بعضی معامله گران را نخواهند خورد .
ثالثا به معامله گران توصیه می شود از فرافکنی دست بردارند و بگذارند شهر با ارامش در مسير پيشرفت گام بردارد كه خداوند در قرآن کریم می فرماید(ومکروا ومکرالله والله خیر الماکرین)

  با سپاس
محمد شایانی
وکیل پايه يك دادگستری

پرسش زد اسپم
کد زیر را وارد کنید.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.